Propuneri minuni

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Deci vin cu niste propuneri la minuni,parerea mea eu zic ca trebuie adaugate niste lucruri,si vin si adauga asta ptr ca totusi ca lider la minuni sintem limitati rau tare,adica nu avem acces la informatii cum cine ne baga resurse si cine da accelerari,alt lucru e lipsa unui buton prin care un lider sa poata bloca o minune sa nu poata membri sa trimita resursele la care minune vor ,ci sa dea doar unde zice conducerea (ca doar de asta sint lideri sa hotarasca binele aliantei pina la final)
si alt lucru care mi se pare lipsa ar fi un buton general
Wood.png
Stone.png
Iron.png
de trimitere a resurselor prin care sa se usureze trimiterea de resurse, sa trimitem mai rapid(ptr cei ce nu prea au mult timp la dispozitie) dar sa fie si mai rapida trimiterea.....
:D
03803979510242822106.png



deci cele 3 propuneri sint:
1. buton blocare minuni sa nu se poata da resurse aiurea
2.buton general de trimitere resurse
3.buton aditional de informati doar ptr conducere ,in caare sa se poata vedea cine ce da si unde baga resurse si unde da fiecare accelerare
 

Atașamente

  • propuneri minuni.jpg
    propuneri minuni.jpg
    21 KB · Vizualizări: 10
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
PRO .
eficient .
nu am prins eu era minunilor , dar stiu cat de cat ca lideri nu prea pot avea multe facilitati cu acel butonas de la Alianta -> ..
 

DeletedUser

Guest
de fapt ca lider nu ai decit buton de dat extindere minuni,atita ....e extrem de putin zic eu,daca tot sint lideri care conduc alianta sa poata sa o faca pina la sfirsit asa cum trebuie,fiind minunile acelei aliante(care le face) liderii ar trebui sa aibe mai mult control asupra minunilor....
e dreptul acelei aliante sa stie cine si cum se baga.......
 

DeletedUser5815

Guest
deci cele 3 propuneri sint:
1. buton blocare minuni sa nu se poata da resurse aiurea
2.buton general de trimitere resurse
3.buton aditional de informati doar ptr conducere ,in caare sa se poata vedea cine ce da si unde baga resurse si unde da fiecare accelerare

PRO!

1. E necsear pentru ca in multe aliante mai exista jucatori - hai sa le spun distrati - care trimit dupa ureche unde li se pare lor in regula, fara sa fie atenti la indicatii ... nu zic ca e rea vointa, ci ma limitez la neatentie

2. Un singur click care sa umple in mod egal casutele de resurse - in limita stocului disponibil - e mai mult decat binevenit. Orice ajustare ulterioara, in functe de necesitati, se poate face manual, dar un singur click e salvator pentru multi indolenti :)

3. Asta da treaba.... doar ca se ia de mana cu propunerea prin care se solicita ca liderii aliantei sa vada exact cine e si cine nu online intr-un anumit moment ... probabil se va considera ca prea multa politie sperie playerii si va scadea activitatea ... nu stiu, zic si eu
 

DeletedUser

Guest
aaaa sa nu uit ar mai trebui adaugat in bara rapida o scurtatura ptr minuni,chiar si cu un ceas ptr minunile ce sint in extindere,ptr ca nu sa facut nimic ptr gasirea rapida si usoara a minunilor.....

70820725384636587227.png
 
Ultima editare de un moderator:

slash26ro

Membru
eu zic Pro la tot setul de propuneri, in speial la propunerea cu "butonul"; ar prinde foarte bine, in special celor cu multe orase...
 

DeletedUser

Guest
iar o alta lipsa mare ar fii lipsa unor sageti STINGA/DREAPTA pe imaginrea minunilor terminate,daca ai 2-3 minuni terminate si dai cautare stinga/dreapta la o minune la care vrei sa bagi resurse si ajungi pe una terminata ,trebuie sa o iei de la capat....
deci trebuie numaidecit :
1 SAGETI STINGA/DREAPTA adaugate pe minunile terminate si
2.in bara rapida o scurtatura ptr minuni sa ajungi imediat,ceva genul lista de orase

71159862083276751426.png






NIHIL SINE DEO!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7478

Guest
Fiecare jucator are"acces rapid" la minuni de la Alianta,sunt toate acolo(daca are minuni construite alianta respectiva).
 

DeletedUser

Guest
Fiecare jucator are"acces rapid" la minuni de la Alianta,sunt toate acolo(daca are minuni construite alianta respectiva).

frate te rog din suflet ,defineste tu ceea ce tu numesti acces rapid la alianta fata de propunerea mea care suna asa :

2.in bara rapida o scurtatura ptr minuni sa ajungi imediat,ceva genul lista de orase

dupa cum zici tu trebuie sa cam cauti minunile un pic[ca sa nu mai adauga de lipsa SAGETIILOR STINGA/DREAPTA pe minunile terminate(ca daca cumva ai intrat pe una trebuie sa reiei actiunea de cautare de la capat)] cam dai citeva click-uri cum zici tu fata de ceea ce propun eu un singur click (as vrea ceva in genul ca la lista orase ,dai un click si se deschide lista de minuni,nu mai trebuie sa o cauti....cu N clickuri.....
64982701127734084044.png


CAM ASA CEVA.....

sign.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7478

Guest
Acolo dai 2 click-uri si in varianta propusa de tine dai 1 singur click, ce diferenta mare,intr-adevar e o schimbare.Greseala mea.


"Sa se revizuiasca,primesc!!Dar sa nu se schimbe nimic."
 

DeletedUser

Guest
Pro...Dar....

Legat de wallpaper-ul marit,care s-a mai discutat pe inca cateva topicuri...
Ar fi o porcarie...Sa nu ti se mai vada harta,iar pe tot ecranul,minunea?!
Neahhhhh....

Daca tot este nevoie de wallpaper mai mare,unul de 840 xyz ar fi perfect....Dar,mai mare,la 1240 nu...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus