Propuneri luna iulie 2012

  • Autor subiect DeletedUser7851
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7851

Guest
JUCATORUL LUNII IULIE
~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~
PROPUNERI
(Termen 26-31 iulie 2012)


***
Aşteptăm propunerile pentru această lună, respectând:

Regulamentul concursului


- Propunerile/voturile vor fi făcute doar de jucatorii activi ai lumii DELTA
- Cei propusi trebuie sa fie membri ai lumii, sa aiba minimum 75.000 puncte in clasament si 25.000 puncte ca luptator
- Nu se acceptă propuneri multiple din partea unui jucător (1 jucător = 1 propunere)
- Fiecare propunere va fi însoțită obligatoriu de o motivație (nu se acceptă spam-ul)
- Este interzis ca un jucător să se propună/voteze singur
- Numărul minim de propuneri pentru a se organiza concursul este 3; nu există limită superioară
- Pot fi propuși și jucătorii care au fost propuși/votați/declarați câștigători în luniile precedente*
- Se declară câștigător (câștigători în caz de egalitate) jucătorul/jucătorii care au obținut cel mai mare punctaj



[SUB]:
[/SUB]


*** Vă rog să verificați dacă numele propus este scris corect și aparține unui jucător activ pe lumea Delta, în caz contrar, propunerea dumneavoastră nu este acceptată în finală!

Propunerile sunt:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10249

Guest
Eu propun bobby1980.
Motive pot fi multe, e un jucator foarte bun, un leader la fel de bun, dar inainte de toate, un caracter adevarat.
 

DeletedUser

Guest
HUZUM

o revenire spectaculoasa,dupa ce toti credeau ca se va lasa...iar orasele vor deveni fantome....
 

DeletedUser

Guest
il propun pe Alai fiind un bun atacator si a reusit sa aduca farmecu joului pe aceasta lume
 

DeletedUser7851

Guest
PROPUNERI
(Termen 26-31 iulie 2012)
Mai e si miine o zi....
 

DeletedUser9516

Guest
bobby1980

Eu il propun pe bobby1980 deoarece stiu ca este un jucator foarte bun, un conducator foarte bun al aliantei. Stie sa joace, este aproape mereu activ pe joc..printre multe alte motive.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus