Propuneri luna februarie

  • Autor subiect DeletedUser7851
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7851

Guest
PERSONALITATEA LUNII FEBRUARIE
~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~
PROPUNERI
(Termen 25-29 februarie 2012)


***
Aşteptăm propunerile pentru această lună, respectând:

Regulamentul concursului


- Propunerile/voturile vor fi făcute doar de jucatorii activi ai lumii Epsilon (dețin minim 2 polisuri)
- Nu se acceptă propuneri multiple din partea unui jucător (1 jucător = 1 propunere)
- Fiecare propunere va fi însoțită obligatoriu de o motivație (nu se acceptă spam-ul)
- Este interzis ca un jucător să se propună/voteze singur
- Numărul minim de propuneri pentru a se organiza concursul este 3; nu există limită superioară
- Pot fi propuși și jucătorii care au fost propuși/votați/declarați câștigători în luniile precedente*
- Se declară câștigător (câștigători în caz de egalitate) jucătorul/jucătorii care au obținut cel mai mare punctaj



[SUB]PERSONALITATE:
- Ceea ce este propriu, caracteristic fiecărei persoane și o distinge ca individualitate
- Persoană cu aptitudini deosebite și cu alese însușiri intelectuale și morale, care se realizează și se manifestă în mod practic prin reușite într-un anumit domeniu de activitate
[/SUB]


*** Vă rog frumos să verificați dacă numele propus de voi este scris corect și aparține unui jucător de pe aceasta lume, în caz contrar propunerea dumneavoastră nu este acceptată în finală!


Lista de propuneri :
1.Agruin
2.mihocg
3.zeuxis
4.entertaiment
5.nilas72
6.sist3m
7.ccmanageru
8.cludia
9. alex das
10.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3991

Guest
Agruin

Coleg de nota 10, strateg,orator,bun sfatuitor, caracter deosebit, corect, etc etc!
 

DeletedUser

Guest
propun pe Agruin

un foarte bun jucator,diplomat si un prieten exceptional!
 

DeletedUser

Guest
Propun pe mihocg,un excelent jucator,strateg + ca te poti intelege oricand cu el.
 

DeletedUser

Guest
zeuxis , un prieten foarte bun, un jucator corect si un mediator exceptional.
 

DeletedUser2795

Guest
propun pe Agruin

jucator excelent si un foarte bun bucatar

....))))))
 

DeletedUser4567

Guest
propun pe entertaiment
un foarte bun jucator,cel mai bun luptator de pe lumea epsilon
te ajuta si in atac si in aparare
 

DeletedUser7199

Guest
nilas72 parerea mea colaboreaza foarte bine si un foarte bun strateg !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
eu propun pe nilas72, stie chiar sa joace acest joc, gandeste mult si foarte bine.
 

DeletedUser

Guest
eu propun pe nilas72, stie chiar sa joace acest joc, gandeste mult si foarte bine.
oare de ce am impresia ca esti acelasi cu cel care l-a propus mai sus? e prima postare nu?
daa, stie chiar sa joace. evident. doar e un joc. cel mai important e ca gandeste mult. doamna albastra puteti verifica putin IP urile?
 

DeletedUser

Guest
Pe langa ce a spus doru,o rog pe domnisoara albastra,sa verifice daca am aripi,sau nu.Sa stiu daca pot zbura undeva,in vacanta.
 

DeletedUser

Guest
Si eu sunt de acord cu Zeuix!
Nota 10 pentru caracter, bun simt, spirit de echipa si colegialitate + originalitate.
Si ca sa fiu putin rautacios.... este singurul dintre propusi care are Statuie B-)
 

DeletedUser7199

Guest
oare de ce am impresia ca esti acelasi cu cel care l-a propus mai sus? e prima postare nu?
daa, stie chiar sa joace. evident. doar e un joc. cel mai important e ca gandeste mult. doamna albastra puteti verifica putin IP urile?

domnisoara albastra chiar va rog... eu lam ales ca merita ... nu cred ca e ciuda.. ma rog..
 

DeletedUser

Guest
eu il propun pe mihocg !!! :))))

valeuuuuuu dupa postarea asta ma vad la interne iar :))))si cand zic iar ar fii pt a 6a -7a oara :))))
deci raman la ccmanageru desii cateodata dimis il intrece ...:))) (fara suparare CC ) :))
 

DeletedUser

Guest
Vampy ...t-i s-a urat cu binele ??? Ori INTERNE ori cc. ... (glumesc fireste)
Nu ma potzi compara pe mine cu cc. ... mai am mult pana sa ajung la valoarea lui ; o valoare imensa ... si nu exagerez !

Eu propun pe cludia
Datorita rezistentzei ei psihologice de care da dovada in fatza a sute si sute de atacuri date asupra ei , aproape zilnic !
Altzi/alte jucatori/jucatoare s-ar fi lasat de mult de joc ori ar fi dat inceput nou ; Dar ea are taria psihica , desi pierde orase pe oparte , cucereste altele pe alta ...Bravo ei ,; o luptatoare adevarata !

Nu-l propun pe cc . (desi o merita din plin) pentru a nu fi acuzat ca "ne propunem/votam proprii lideri/colegi ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus