Propuneri interviuri

  • Autor subiect DeletedUser5815
  • Data de început

DeletedUser5815

Guest
Pentru ca lumea asta se pare ca a fost vaduvita - ori n-am vazut eu - imi arog dreptul de a face niste propuneri
nu stiu exact daca am voie sau nu, dar macar deschid "cutia Pandorei"

Baietelul cel uratel
slash26ro
tavi1506
digit4u
m.s.g
internet01
 

DeletedUser6401

Guest
Moderatorul lumii Lambda este plecat, ca intotdeauna.

Sa revin la subiect. Ii propun pe:
-aleym ("Amicul" meu. :))));
-David zeul (Un coleg de nadejde si un tip de nora 10.).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6401

Guest
Nu ma refeream la tine, ma refeream la celalalt moderator care nu prea s-a ocupat de forum. In plus tu mi-ai explicat ce problema ai, deci nu prea vad de ce m-as lua de tine.
 

DeletedUser

Guest
Multumesc tania pentru propunere insa eu ies din calcul.

In schimb as avea si eu cateva propuneri
1.tavi1506 - chiar daca este prea dur si intransigent uneori este un coleg pe care te poti baza, cu fair play si care mereu a respectat cuvantul dat si experienta de joc alaturi de el de pe eta si lambda cred ca m-au facut sa-l cunosc cat de cat, este dedicat grepolis si colegilor din alianta
2. ladima - chiar daca a jucat cu intreruperi, actiunile si gandirea lui de la inceputurile lumii lambda au condus la configuratia actuala a hartii si la castigarea ei de alianta Legends of Lamda. Multumesc George ca ai avut incredere in noi si nu ne-ai subestimat cum au facut altii
3.internet01 - un inamic cu fair play si de nadejede care nu te lasa la greu, cu el nu te plictisesti niciodata
4.slash26ro - la fel un coleg deosebit corect si cu fair play, uneori prea aprins cand apara alianta din care face parte insa asta e dovada loialitatii lui fata de colegi
5. senectut - o colega cu mult respect pentru ceilalti, cu o gandire clara si obiectiva, corecta,

Pentru toti de pe lambda am un respect deosebit insa cei de mai sus m-au impresionat prin anumite calitati care au facut din ei adevarati lideri
 

DeletedUser

Guest
Propun pe TANIA321. Am avut ocazia de a juca cu o persoana asa minunata peste tot (ZETA,LAMBDA,etc) si tot nu stiu opinia ei. Asa ca astept un interviu. O sa rog un moderator sa ti-l acorde. Daca nu o sa fac chiar eu acest lucru.
 

robert77

Membru
Propun pe TANIA321. Am avut ocazia de a juca cu o persoana asa minunata peste tot (ZETA,LAMBDA,etc) si tot nu stiu opinia ei. Asa ca astept un interviu. O sa rog un moderator sa ti-l acorde. Daca nu o sa fac chiar eu acest lucru.

Eu nu cred ca te a dresat Aisa cum trebe...ti a dat si 2 personalitati si vad ca o dezvolti pa` treia
 

DeletedUser7851

Guest
Voi chiar vreți să-mi luați pâinea și cuțitul din mână?
Imi rezerv dreptul de a coordona activitățile forumului pe lumile pe care le moderez.
Nu am nevoie de ajutor! Deocamdată.
Oricum, suntem o echipă de moderatori și ne descurcăm.
Lăsați-ne pe noi să facem interviuri, să organizăm concursuri, etc..
Dacă aveți idei, sugestii și reclamații există ”locuri speciale” unde le puteți expune.
Mulțumesc.
 

DeletedUser

Guest
Doamnele/domnisoarele imi sar in cap... ce sa fac daca sunt si eu mai curios despre cine are ocazia sa conduca acest forum minunat ? =))) :)))
@Anca: da... mai are multa. Daca vrei iti comand si tie si iti trimit prin FanCurier.

O seara placuta :)
 

DeletedUser7851

Guest
Rebelule, te rog sa ma lasi sa-mi fac treaba. Ironiile pastreaza-le pentru alte jocuri. Nici tu, nici alti jucatori nu aveti statut special.
Echipa nu acorda interviuri deocamdata.
 
Sus