Propunerea mea

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Propun sa da-ti afara copilasii de la tichete,care vorbesc urat cu mine si imi inchid subiectele de fiecare data.Fu...as pe capul lor de copii,han....ti ce-s ei.Da-ti afara la ce ii mai tineti,persoanele ca mine mai invarsta nu ii suporta
 

DeletedUser

Guest
Propun sa da-ti afara copilasii de la tichete,care vorbesc urat cu mine si imi inchid subiectele de fiecare data.Fu...as pe capul lor de copii,han....ti ce-s ei.Da-ti afara la ce ii mai tineti,persoanele ca mine mai invarsta nu ii suporta

Dupa cum vorbesti nu pari o persoana matura, daca erai mai matur in primul rand nici nu exista subiectul si in al 2-lea rand ar fi fost un limbaj mai decent, de exemplu cand esti matur nu te consideri tu matur cum ai zis tu niciodata sa nu te crezi mai bun ca altul lasal pe celalt sa o creada. Nu m-am putut abtine cati ani ai ramas repetent ca vad ca inca nu stii sa scrii.>)/:)
 

DeletedUser11236

Guest
Propun sa da-ti afara copilasii de la tichete,care vorbesc urat cu mine si imi inchid subiectele de fiecare data.Fu...as pe capul lor de copii,han....ti ce-s ei.Da-ti afara la ce ii mai tineti,persoanele ca mine mai invarsta nu ii suporta

sai dea afara pe copilasii care vb urat cu tine, dar tu ti se pare ca vb mai frumos? dupa cum ai scris si aici eu inteleg ca nici in cadrul jocului nu te comporti altfel, plus ca daca te jicneste cineva poti reclama la admini si rezolvi problema.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus