Propunere

  • Autor subiect DeletedUser9427
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9427

Guest
As propune ca atunci cand cineva ataca un oras cu 20 calareti si 20 bireme daca acel oras are multe nave sa nu poata ataca cu soldati pana nu distruge barcile din aparare.Daca eu trimit 100 de soldati atac pe un oras trec printre barcile inamicului sa las soldati pe mal.B-)
 

DeletedUser9427

Guest
De exemplu eu daca atac un oras cu 40 de soldati si 5 bireme el are 10 bireme mie imi distruge si nava si soldati .Adica nu poti ataca terestru daca in orasul pe care vrei sal ataci se afla barci.
 

DeletedUser

Guest
poi si ce vrei sa schimbi la asta ? ca noi tot nu intelegem.. ADMINI va rog sterceti aceasta propunere fara sens..
 

DeletedUser

Guest
1. NU ATACI NICIODATA CU BIREME! Alea sunt nave de aparare! Ataci cu NAVE USOARE SAU TRIREME!
2. Trupele tale pot atinge tarmul doar in cazul in care ai cercetata STRAPUNGEREA!
 

DeletedUser

Guest
frate te rog sa nu te superi pe mine dar ideea asta nu are nici un sens gaseste altcv ca sa nu folosim topicul degeaba
 

DeletedUser

Guest
se referea la atacuri de pe insula...sa nu poti ataca terestru daca nu e gol naval...pai...dadeam drumul la o birema si gata treaba...
slaba propunerea...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus