Propunere

  • Autor subiect DeletedUser3457
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3457

Guest
Ar fi super daca s-ar implementa pentru forumul aliantei optiunea cu [youtube]/[/ youtube].
Cred ca v-ar place la toti :)
 

DeletedUser

Guest
PRO
Eu totusi am o curiozitate sa implementat macar o propunere din sutele de propuneri care sau facut:-/
 

DeletedUser

Guest
Ca sa iti satisfaci curiozitatea poti lectura propunerile facute cu siguranta vei gasi dintre ele si propuneri implementate deja in joc.
 

DeletedUser3457

Guest
Ca sa iti satisfaci curiozitatea poti lectura propunerile facute cu siguranta vei gasi dintre ele si propuneri implementate deja in joc.


Si la propunerea mea exista vreo sansa sa se implementeze...stiu ca nu este greu de facut,doar sa vreti voi,cei care administrati jocul :)
 

DeletedUser3457

Guest
Incep sa fac SPAM AICI SINGUR? :))))
mai primesc si eu un raspuns??? exista sanse sa se implementeze optiunea sau nu?
Multumesc!
 

DeletedUser

Guest
Am mai spus-o de multe ori pe la propuneri asta... Nu putem da un raspuns vreodata ca o anumita functie se va implementa sau nu. Si daca se va implementa, asta se poate intampla in cateva saptamani sau in cateva luni... Nimic nu e sigur.
 

DeletedUser3457

Guest
Am mai spus-o de multe ori pe la propuneri asta... Nu putem da un raspuns vreodata ca o anumita functie se va implementa sau nu. Si daca se va implementa, asta se poate intampla in cateva saptamani sau in cateva luni... Nimic nu e sigur.
Cateva luni :((..nu mai am speranta...pai eu nu am m,ai vazut propunearea aceasta...probabil o fi pe alta pagina :D...Ms de raspuns,O seara placuta...
Cred ca se poate inchide topicul :)
 

DeletedUser7478

Guest
PRO
Eu totusi am o curiozitate sa implementat macar o propunere din sutele de propuneri care sau facut:-/

Care propuneri? Multe dintre ele sunt propuneri fara nici o utilitate,dar cateva propuneri sunt bune si unele chiar se regasesc in update-uri de versiune :cea cu butonul bb codes pt orase sa implementat si cea cu filtre pentru negot doar cu alianta ta sau aliantele membre la un pact ,sunt sigur ca nu de pe acest forum au luat cei de la InnoGames propunerile dar e un semn bun(sau nu) ca din sutele de propuneri facute aici, 2 persoane chiar au gandit la fel ca alti de la InnoGames.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus