Propunere !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Buna ! Ma numesc Catana Darius Ionut si am 12 ani ! Am intrat pe acest forum deoarece m-am inscris pe ro.grepolis si.. as vrea sa fiu acceptat intr-o alianta .
Ma aflu in Sud-Est Cred :pro: Ma gasiti cu numele de KTNjr ! Mai discutam :D
 

DeletedUser

Guest
stii asta trebuia sa fie la Aliante si Membri pe o lume ... si ce propui daca ai cont pe Grepo Ro ?
 

DeletedUser3972

Guest
razvan,lasa-l in pace.vrei sa iti aduc aminte cum erai si tu prima data?:p
 

DeletedUser

Guest
si lasa ca nu am uitat cum ARCANII mi-au luat orasu : ))
 

DeletedUser

Guest
Pfff..

Nu prea stiu foarte multe despre persoanele si staff-ul acestui joc .. Dar sper sa-mi fac prieteni .. Ce sa mai spun , vreau sa ma ajutati , si da , Theta este serverul !
 

DeletedUser

Guest
Off :(

(SW)Chiar nu mai intra nimeni sa discutam despre aliante sau alte subiecte interesante/ne-interesante ?!
paladin.gif
 

DeletedUser

Guest
Gata!

Gata ! Am fost primit in alianta SPARTANS ACADEMY ! Multumesc pt timpul acordat !:pro:
 

DeletedUser

Guest
Buna ! Ma numesc Catana Darius Ionut si am 12 ani ! Am intrat pe acest forum deoarece m-am inscris pe ro.grepolis si.. as vrea sa fiu acceptat intr-o alianta .
Ma aflu in Sud-Est Cred :pro: Ma gasiti cu numele de KTNjr ! Mai discutam :D

Tinere? Ai incercat la organizatia SALVATI COPII? Este un fel de alianta a copiilor de pretudindeni . Daca nu te accepta nimeni,te luam eu in organizatia mea mafiota . Nu vrei sa-i parasesti pe noii tai stapani si sa vi sa-l slujesti pe sultan?
 

DeletedUser3972

Guest
domnule bula' chiiar nu imi plac astfel de glume.are voie sa scrie ce vrea cat timp e in limita bunului simt.e nou in joc,si nu prea stia ce sa faca.acum cred ca s-a mai prins.
si in special are dreptul de nu fi criticat pentru postarile lui.asa ca,daca incerci sa faci pe interesantul nu iti iese.bafta!
 

DeletedUser

Guest
domnule bula' chiiar nu imi plac astfel de glume.are voie sa scrie ce vrea cat timp e in limita bunului simt.e nou in joc,si nu prea stia ce sa faca.acum cred ca s-a mai prins.
si in special are dreptul de nu fi criticat pentru postarile lui.asa ca,daca incerci sa faci pe interesantul nu iti iese.bafta!

Bine razvratitule .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus