Propunere

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Spener

Membru
Bună seara as veni cu o propunere deși știu ca nu va fi pusa în aplicare ma gândeam ca toată lumea este deja plictisita de aceleași vechi recompense la misiuni .Propun sa se bage noi misiuni și noi recompense de exemplu sa poți câștiga favoruri la unele misiuni sau sa fie chiar misiuni în care sa câștigi 10 sau 20 gold Alte recompense ar putea fi introduse de exemplu sa câștigi la unele misiuni cate o manticora sau orice trupa mitica sau sa modificați satele sa se poată farma favoruri. Cred ca toată lumea sa plictisit de aceleași vechi misiuni mai trebuie și o schimbare
 

Ghost Man

Stie Tot
Bună seara as veni cu o propunere deși știu ca nu va fi pusa în aplicare ma gândeam ca toată lumea este deja plictisita de aceleași vechi recompense la misiuni .Propun sa se bage noi misiuni și noi recompense de exemplu sa poți câștiga favoruri la unele misiuni sau sa fie chiar misiuni în care sa câștigi 10 sau 20 gold Alte recompense ar putea fi introduse de exemplu sa câștigi la unele misiuni cate o manticora sau orice trupa mitica sau sa modificați satele sa se poată farma favoruri. Cred ca toată lumea sa plictisit de aceleași vechi misiuni mai trebuie și o schimbare
=))) pune mâna și muncește dacă vrei gold,nu astepta pomeni
Sau ai varianta simplă sa faci pe alte lumi,da nu te duce capu
 

CrismoS

Membru activ
=))) pune mâna și muncește dacă vrei gold,nu astepta pomeni
Sau ai varianta simplă sa faci pe alte lumi,da nu te duce capu
Sa imi sugi pula
Tu bagi banii in jocuri?
Tu nu ai banii sa schimbi scutece la copii tai ?
N-ai bani sa ii cumperi inelul iubitei tale? Daca nu, mi-o dai mie da?
Multumesc pentru intelegere
CULCAT!
 

TereX

Membru activ
Bună seara as veni cu o propunere deși știu ca nu va fi pusa în aplicare ma gândeam ca toată lumea este deja plictisita de aceleași vechi recompense la misiuni .Propun sa se bage noi misiuni și noi recompense de exemplu sa poți câștiga favoruri la unele misiuni sau sa fie chiar misiuni în care sa câștigi 10 sau 20 gold Alte recompense ar putea fi introduse de exemplu sa câștigi la unele misiuni cate o manticora sau orice trupa mitica sau sa modificați satele sa se poată farma favoruri. Cred ca toată lumea sa plictisit de aceleași vechi misiuni mai trebuie și o schimbare
Și eu propun sa o futem pe doamna ma-ta
Ce zici?
 

Spener

Membru
Și dacă mai vorbiți de familie sar putea sa va iau și rasa în pula de la ala mic cu țața în gura pana la cel cu barba sura
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus