Propunere Unitate Speciala

  • Autor subiect DeletedUser10992
  • Data de început

DeletedUser10992

Guest
Salut am si eu o propunere fie ca va place fie ca nu:
Sa se atribuie o unitate speciala care sa poata fi recrutata in cazarma.
Unitatea speciala:Achilles:Arma ascutita:1000
Aparare arme ascutite:900 ------|
Aparare arme neascutite:900-----|---- avand acelasi numar pentru aparare.
Aparare arme distanta:900 ------|
Viteza:150
Prada:500 din fiecare
Costurile pentru a luat aceasta unitate speciala:2000 Lemn,Argint,Piatra
15 Populatie
nu necesita favoruri.
nivel cazarma nivel 15
Desigur aceasta unitate fiind folosita pe Lumea Eroilor.
Astept raspunsuri :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9377

Guest
eu ti'as propune sa incepi sa inveti sa joci si dupa sa faci propuneri.
aceasta "unitate" e buna in orice atac/aparare ceea ce din cate cred k ai observet nu exista in jok .Hotaraste'te vrei arme ascutite , neascutite sau de la distanta?aaa sau vrei o unitate care sa faca cat 3 , sa nu dai resurse mai nimik pe ea si sa iti ia populatie cat 5 calareti?porpunerea ar fi buna de unitate speciala dar sa o poti face cu 50 gold de exemplu asta ar fi mai realist...
 

DeletedUser9489

Guest
Sa fim realisti.... Viteza 150 e prea de tot.... Eu nu stiu ce sa mai zic... Am vazut intr-o saptamana aberatii pe forum(propuneri fara sens). Adica Prada 1500
.Dragule, tu vrei sa faci 12 Achillesi, asa deodata?
 

DeletedUser9377

Guest
fernando nu fi asa rau cu baiatu' joaca pe rho de experienta de jok vrei sa aiva?
propunerea e cam prea ciudata.ai prea multe ganduri si vise irealiste si irealizabile!
 

DeletedUser9489

Guest
Daca nu ai experienta, nu posta. Ce atata unitati si bonusuri si astea... Cat de simplu sa fie jocul? CONTRA
 

DeletedUser

Guest
CONTRA !

Una dintre cele mai mari aberatii pe care le-am auzit...vad ca in ultima vreme se umple forumul de tot felul de propuneri idioate facute de copii plictisiti de minimax...
 

DeletedUser9360

Guest
Contra..

Minimax-ul e bun...Jim Jam ar merge in acest caz :)
 

DeletedUser

Guest
si eu sunt tot CONTRA :)
el nu s-a hotarat ce sa fie acea unitate.. de aparare sau de atac.. :))
 

DeletedUser3991

Guest
spam :

In tema cu propunearea colegului noastru, vin si eu cu o unitate si mai speciala:

Un MIG 21 Lancer (unitate zburatoare) care sa bombardeze cu cutremure un oras, sa lanseze care de lupta, erinii si nave de colonizare in orasele atacate.
Viteza : mach 3
 

DeletedUser7215

Guest
spam :

In tema cu propunearea colegului noastru, vin si eu cu o unitate si mai speciala:

Un MIG 21 Lancer (unitate zburatoare) care sa bombardeze cu cutremure un oras, sa lanseze care de lupta, erinii si nave de colonizare in orasele atacate.
Viteza : mach 3

Propunerea ta cred ca se poate realiza mai repede ca si cealalta propunere :D
Da pe langa Mig 21 Lancer hai sa mai facem si cateva tancuri poate chiar si submarine ar fi interesant nuh? :)=))
 

DeletedUser

Guest
Propunerea ta cred ca se poate realiza mai repede ca si cealalta propunere :D
Da pe langa Mig 21 Lancer hai sa mai facem si cateva tancuri poate chiar si submarine ar fi interesant nuh? :)=))

Ce a zis poseidon20r e o mare tampenie.Mig 21 lancer...pai ce e asta e masina ?..Ori e unitate terestra, ori navala...si propunerea lui petru suna chiar ff bine.Continua cu idei de astea..Eu te sustin Petru :D
 

DeletedUser7215

Guest
Astia cu "idei geniale" mai bine vi le pastratii pentru voi grepolisul dupa parerea mea e perfect cum e acum.
 

DeletedUser

Guest
Sall.Cred ca nu esti hotarat.Aceasta "Unitate Speciala" e de atac sau aparare,ca nu inteleg. Contra.
 
Sus