Propunere pentru domnul Stil

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Heracles DW

Membru activ
Hey, domnule @Stil ce ar fi daca v-ati gandi si la acei jucatori care nu baga bani in acest joc si sa deschideti o lume pe placul tuturor, unde cred ca multi s-ar distra si ar intra pe acest joc de placere, nu de ciuda ca le fura goldistii orasele:) (N-am nimic cu goldistii, sunteti f.buni, dar cu un pic de gold, e o diferenta foarte mare fata de cel care nu baga gold)
Asa ca va propun o urmatoare versiune a unei lumi de grepo
O lume Frumoasa si cred ca ar juca mulți jucători acolo ar fi cam asa
1.Revolta/Asediu+ viteza 4/3
2.Cumpara instant :Nu
3.Goldul să-l poți obține doar din misiuni, un strict necesar pentru sfetnici
4.Endgame:Un nou stil de a castiga lumea, timp de 2 luni, alianțele sa se bata între ele, dupa aceste 2 luni in centrul marilor 54-44-55-45 sa se ridice un monument (ceva legat de grepolis), iar timp de 2 săptămâni alianțele sa se bată pt acel monument, dupa 2 săptămâni, alianța care pune stăpânire pe monument și rezista 1 săptămâna fara sa fie cucerit de alta alianța, respectiva alianța sa fie declarata câștigatoarea lumii(Sau dezvolta cei de la echipa grepo perioadele de timp)
As vrea sa se gandeasca multi jucatori la aceasta oferta si cei de la echipa grepolis sa ne ofera sansa de a vota la o astfel de lume fara gold!
 

TwooPE

Membru activ
Suna minunat ! ( putem observa si setarile pe care ne-a pus sa le votam pentru noua lume.. au iesit exact asa cum am votat :)). )
 

Stewie Griffin

Stie Tot
o astfel de lume, niciodata. o intelegere de tip ,,gentleman's agreement,, oricand. trebuie doar lasate basinile si figurile la usa.
sau, maxim administrator, tot asa printr-un pact special facut intre jucatori.
nu ne-au fost ascultate cerintele pentru ca oricum, se cumpara gold, nici n-ar fi fost ascultate, din pacate.
cand o sa fie un server ca asta, cu un pact special, o sa mai vedem competitie, chiar si de la prostii aia mici, gen piratii din caraibe, xoxo sau alte fantome de aliante formate din mixuri.
 

Anubis.K

Stie Tot
Hey, domnule @Stil ce ar fi daca v-ati gandi si la acei jucatori care nu baga bani in acest joc si sa deschideti o lume pe placul tuturor, unde cred ca multi s-ar distra si ar intra pe acest joc de placere, nu de ciuda ca le fura goldistii orasele:) (N-am nimic cu goldistii, sunteti f.buni, dar cu un pic de gold, e o diferenta foarte mare fata de cel care nu baga gold)
Asa ca va propun o urmatoare versiune a unei lumi de grepo
O lume Frumoasa si cred ca ar juca mulți jucători acolo ar fi cam asa
1.Revolta/Asediu+ viteza 4/3
2.Cumpara instant :Nu
3.Goldul să-l poți obține doar din misiuni, un strict necesar pentru sfetnici
4.Endgame:Un nou stil de a castiga lumea, timp de 2 luni, alianțele sa se bata între ele, dupa aceste 2 luni in centrul marilor 54-44-55-45 sa se ridice un monument (ceva legat de grepolis), iar timp de 2 săptămâni alianțele sa se bată pt acel monument, dupa 2 săptămâni, alianța care pune stăpânire pe monument și rezista 1 săptămâna fara sa fie cucerit de alta alianța, respectiva alianța sa fie declarata câștigatoarea lumii(Sau dezvolta cei de la echipa grepo perioadele de timp)
As vrea sa se gandeasca multi jucatori la aceasta oferta si cei de la echipa grepolis sa ne ofera sansa de a vota la o astfel de lume fara gold!

Asta suna a terapie pentru bosorogi
 
Hey, domnule @Stil ce ar fi daca v-ati gandi si la acei jucatori care nu baga bani in acest joc si sa deschideti o lume pe placul tuturor, unde cred ca multi s-ar distra si ar intra pe acest joc de placere, nu de ciuda ca le fura goldistii orasele:) (N-am nimic cu goldistii, sunteti f.buni, dar cu un pic de gold, e o diferenta foarte mare fata de cel care nu baga gold)
Asa ca va propun o urmatoare versiune a unei lumi de grepo
O lume Frumoasa si cred ca ar juca mulți jucători acolo ar fi cam asa
1.Revolta/Asediu+ viteza 4/3
2.Cumpara instant :Nu
3.Goldul să-l poți obține doar din misiuni, un strict necesar pentru sfetnici
4.Endgame:Un nou stil de a castiga lumea, timp de 2 luni, alianțele sa se bata între ele, dupa aceste 2 luni in centrul marilor 54-44-55-45 sa se ridice un monument (ceva legat de grepolis), iar timp de 2 săptămâni alianțele sa se bată pt acel monument, dupa 2 săptămâni, alianța care pune stăpânire pe monument și rezista 1 săptămâna fara sa fie cucerit de alta alianța, respectiva alianța sa fie declarata câștigatoarea lumii(Sau dezvolta cei de la echipa grepo perioadele de timp)
As vrea sa se gandeasca multi jucatori la aceasta oferta si cei de la echipa grepolis sa ne ofera sansa de a vota la o astfel de lume fara gold!
Pentru asta, te rog frumos sa mergi la en.forum.grepolis.com si sa propui asta doar ca in engleza deoarece acolo sunt administratorii ai Innogamesului. ori beta.forum.grepolis.com sunt acelasi lucru dar nu stiu. tu stii cel mai bine.
Si propune asta dar sunt sigur ca ti vor refuza, deoarece si eu am propus asta acum cateva ani si au refuzat degeaba. ma pis pe ei.
Si stil nu se ocupa cu asa, face doar ce primeste de la Innogames.
 

Heracles DW

Membru activ
Pentru asta, te rog frumos sa mergi la en.forum.grepolis.com si sa propui asta doar ca in engleza deoarece acolo sunt administratorii ai Innogamesului. ori beta.forum.grepolis.com sunt acelasi lucru dar nu stiu. tu stii cel mai bine.
Si propune asta dar sunt sigur ca ti vor refuza, deoarece si eu am propus asta acum cateva ani si au refuzat degeaba. ma pis pe ei.
Si stil nu se ocupa cu asa, face doar ce primeste de la Innogames.
Clara treaba, daca nu te intelegi cu romanul ca-i de-al nostru, cu strainu nici atat:))
 

emiratele

Membru activ
Hey, domnule @Stil ce ar fi daca v-ati gandi si la acei jucatori care nu baga bani in acest joc si sa deschideti o lume pe placul tuturor, unde cred ca multi s-ar distra si ar intra pe acest joc de placere, nu de ciuda ca le fura goldistii orasele:) (N-am nimic cu goldistii, sunteti f.buni, dar cu un pic de gold, e o diferenta foarte mare fata de cel care nu baga gold)
Asa ca va propun o urmatoare versiune a unei lumi de grepo
O lume Frumoasa si cred ca ar juca mulți jucători acolo ar fi cam asa
1.Revolta/Asediu+ viteza 4/3
2.Cumpara instant :Nu
3.Goldul să-l poți obține doar din misiuni, un strict necesar pentru sfetnici
4.Endgame:Un nou stil de a castiga lumea, timp de 2 luni, alianțele sa se bata între ele, dupa aceste 2 luni in centrul marilor 54-44-55-45 sa se ridice un monument (ceva legat de grepolis), iar timp de 2 săptămâni alianțele sa se bată pt acel monument, dupa 2 săptămâni, alianța care pune stăpânire pe monument și rezista 1 săptămâna fara sa fie cucerit de alta alianța, respectiva alianța sa fie declarata câștigatoarea lumii(Sau dezvolta cei de la echipa grepo perioadele de timp)
As vrea sa se gandeasca multi jucatori la aceasta oferta si cei de la echipa grepolis sa ne ofera sansa de a vota la o astfel de lume fara gold!
pai si cine i finanteaza pe dezvoltatori? din ce mai traiesc? tot aia care joaca pe lumile cu gold:))asta ar fi o lume a culdusilor sau cum
 

emiratele

Membru activ
joaca asediu pe viteze 4-5-6 daca esti nemultumit din cauza goldarilor..acolo nu ai nevoie de gold, te poti descurca si fara
 

Agesilaos

Membru activ
asa ceva nu va fi niciodata , totul se invarte in jurul banilor , orice joc online aparut odata cu internetul a avut legaturi cu partea financiara de la MU online si pana astazi , nu te obliga nimeni sa joci , fiecare da cu gold in functie de puterea care o are si in primul rand de pasiune , altfel spus iti instalezi acasa rome total war si te joci linistit :)
 

saca 24

Stie Tot
asa ceva nu va fi niciodata , totul se invarte in jurul banilor , orice joc online aparut odata cu internetul a avut legaturi cu partea financiara de la MU online si pana astazi , nu te obliga nimeni sa joci , fiecare da cu gold in functie de puterea care o are si in primul rand de pasiune , altfel spus iti instalezi acasa rome total war si te joci linistit :)
Mai bine ne-am aduna cu totii, astia de comentam pe aici pe extern. la un meci de fotbal.Ar fi mai interesant decat sa jucam grepo. ;))
Facem si sport, mai rupem niste picioare..
 

Agesilaos

Membru activ
Mai bine ne-am aduna cu totii, astia de comentam pe aici pe extern. la un meci de fotbal.Ar fi mai interesant decat sa jucam grepo. ;))
Facem si sport, mai rupem niste picioare..
joc si ultimate team :))))))))))))) fifa la greu , problema acolo nu e de rupt picioare , este de spart tastaturi si monitoare e paguba jocul asta , la grepolis doar injur dar nu sparg nimic :)))))))))))))))
 

CaponeM

Stie Tot
Mai bine ne-am aduna cu totii, astia de comentam pe aici pe extern. la un meci de fotbal.Ar fi mai interesant decat sa jucam grepo. ;))
Facem si sport, mai rupem niste picioare..

Sa faci print la ce spun aici : în toamnă, cand se presupune ca se vrea srv extern, va deschide dl still o lume dintr-aia bengoasă ( gen, v5/v6 cu setări faine ) si nu mai pleacă nimeni =))).

Bineînțeles, serverul respectiv nu va tine mai mult de 1-2 luni, ținând cont ca nu cred ca va exista concurență:))))), dar ce mai contează?
 

Agesilaos

Membru activ
Sa faci print la ce spun aici : în toamnă, cand se presupune ca se vrea srv extern, va deschide dl still o lume dintr-aia bengoasă ( gen, v5/v6 cu setări faine ) si nu mai pleacă nimeni =))).

Bineînțeles, serverul respectiv nu va tine mai mult de 1-2 luni, ținând cont ca nu cred ca va exista concurență:))))), dar ce mai contează?
asta cu concurenta inexistenta cum sa zic :) , e greu sa faci ceva pentru ca mai toti vor sa fie acolo in frunte sa stie ei ca vor castiga , sa faci 2 sau 3 echipe echilibrate e nevoie de un dialog intre toti jucatorii , dar nu crede ca se va intampla , asta se facea cand jucam fotbal la curtea scolii sau mai nou cand jucam CS , sa fie jocul mai atractiv , dar nu cred in asa ceva pe grepolis :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus