Propunere Moderator XI !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Lasa-mi id-ul. Aici nu imi permite regulamentul, si nu vreau sa il incalc !

Nu mai comunici prin porumbei voiajori? Ai descoperit si tu era tehnologiei?! Nu-ti las mah id-ul ca tu il pui pe scrisoare si o dai postasului.N-ajunge la mine ,asa ca ....? De ce sa-ti dau id-ul? .|..
 

DeletedUser2039

Guest
nu pot sa nu ma minunez...

eu am primit o invitatie si pe urma mi-a fost retrasa,arata-mi si mie cine ma invitat si cine a retras-o,dar fara facatura te rog!
 

DeletedUser

Guest
eu am primit o invitatie si pe urma mi-a fost retrasa,arata-mi si mie cine ma invitat si cine a retras-o,dar fara facatura te rog!

Ma crezi Houdinii? .|..
Eu arat doar ce trebuie, nu doar ce vor unii . Daca ai primit invitatie in Imperiul Mamut si n-ai intrat pana ti-au retras-o inseamna ca n-ai pierdut nimic.Mergi si cauta-ti o alianta mai de doamne ajuta.Pe-aia eu o stapanesc din umbra ca ILLUMINATI . .|..
 

DeletedUser

Guest
Katus: o sa regreti si ziua in care ai aparut pe Grepolis cand o sa aflu cine esti pe Xi. !!! Ce ..... te tot bagi in seama pe forum ? Cine te crezi ? Un 0 !!! Daca erai un jucator adevarat si doreai sa joci si sa fi impotriva noastra cum ai zis la inceputul Xi, trebuia sa muncesti si poate ne intreceai nu am zis acest lucru, insa nu imi place cand tot te bagi ca .... si nu ai facut nimic pe Xi, doar iti bati joc de munca altora. Cred ca iti este prea bine ! Deja m-am saturat de ironiile tale de prost gust. Asta arata lipsa de educatie. Mergi si mai fa o scoala, caci nici macar scoala vietii nu o ai, dapoi ceva care sa te educe. De ce iti place sa ne tot jignesti si sa strici fair-playul lumi Xi ? Astept un raspuns din partea moderatorilor sau a adminilor. Ori disparem noi toti de aici, ori dispare el ! Deja a fost banat, si se foloseste de alte conturi. Sunt indivizii de Gicu si Leonisius ! Au topic special menajat de OFF-TOPIC, unde pot discuta ce fac si ce mananca, insa nu sa se tot bage in seama cu diferite print screenuri care sunt modificate de catre ei. Deja sa saturat toata lumea de comportamentul tau ! X(
Imi cer scuze pt ceilalti, insa acesti indivizi nu au ce cauta pe Grepolis !
:DRebeliune..:)) nu te prea reprezinta nickul....nu ai aflat pana acum ca razboiul psihologic si dezimformarea sunt cela mai puternice arme???
Macar din filme sa te fi prins de asa ceva ....si app...toate Imperiile ce au existat vreodata,au fost infrante cu armele ce ti-le-am prezentat,si mai mult cei mari mari conducatori au fost infranti de catre sau cu ajutorul unei femei....dac ai inteles ceva din ceea ce ti-am scris ..e bine daca nu ...
retine ca asa e si in real live
cine controleaza media castiga,restul deduci tu singur !!
"succesuri"
 

DeletedUser

Guest
Referitor la propunerea mea anterioara...ati fi de acord sa se faca un nou topic "Personalitatea lumii pe lumea Xi" ?

Daca un moderator ar fi amabil si m-ar putea ajuta la crearea acestui poll,ar fi super ;)

Pe de alta parte ar fi bornele lumii,dar inca nu mi-a dat nimeni aprobarea privind creare acestui topic (probleme legate de copyright) ... :D

Daca toate aceste subiecte va par interesante,si voi fi sustinut,mai tarziu voi veni cu subiecte noi pentru forum privind lumea Xi...nu originale,dar preluate si adaptate de pe forumul international ;)
 

DeletedUser

Guest
Bugsy ; bornele le fac eu daca vrei , nu trebuie nici un copyright :).
atata vreme cat norbit a zis ca putem face noi asta , avem dreptul ..
iar jucatorul cu 1000 de puncte primul ai fost tu :)
Ps-> cu personalitatea lumii sunt de acord , asa e si pe .net , dar aici , nu ..

bornele acum le fac eu .
 

DeletedUser

Guest
Bugsy ; bornele le fac eu daca vrei , nu trebuie nici un copyright :).
atata vreme cat norbit a zis ca putem face noi asta , avem dreptul ..
iar jucatorul cu 1000 de puncte primul ai fost tu :)
Ps-> cu personalitatea lumii sunt de acord , asa e si pe .net , dar aici , nu ..

bornele acum le fac eu .

Mersi mult Minov :)

Vazusem eu ceva la bornele altor lumi,la sfarsitul postarii, ceva legat de copyright de m-a buimacit putin... :)

Hmmm...nu mai tin minte exact cine a fost primul...pur si simplu nu am bagat in seama faptul asta...nu ma gandeam ca o sa foloseasca mai tarziu...in fine :)

Mai sunt multe chestii de pe .net care pot fi adaptate aici,dar totul trebuie facut cu pasi mici,nu ? :D
 

DeletedUser6873

Guest
Katus: o sa regreti si ziua in care ai aparut pe Grepolis cand o sa aflu cine esti pe Xi. !!! Ce ..... te tot bagi in seama pe forum ? Cine te crezi ? Un 0 !!! Daca erai un jucator adevarat si doreai sa joci si sa fi impotriva noastra cum ai zis la inceputul Xi, trebuia sa muncesti si poate ne intreceai nu am zis acest lucru, insa nu imi place cand tot te bagi ca .... si nu ai facut nimic pe Xi, doar iti bati joc de munca altora. Cred ca iti este prea bine ! Deja m-am saturat de ironiile tale de prost gust. Asta arata lipsa de educatie. Mergi si mai fa o scoala, caci nici macar scoala vietii nu o ai, dapoi ceva care sa te educe. De ce iti place sa ne tot jignesti si sa strici fair-playul lumi Xi ? Astept un raspuns din partea moderatorilor sau a adminilor. Ori disparem noi toti de aici, ori dispare el ! Deja a fost banat, si se foloseste de alte conturi. Sunt indivizii de Gicu si Leonisius ! Au topic special menajat de OFF-TOPIC, unde pot discuta ce fac si ce mananca, insa nu sa se tot bage in seama cu diferite print screenuri care sunt modificate de catre ei. Deja sa saturat toata lumea de comportamentul tau ! X(
Imi cer scuze pt ceilalti, insa acesti indivizi nu au ce cauta pe Grepolis !


Defapt daca inca n-ai remarcat , incearca sa va loveasca unde stie ca nu suportati , in orgoliul vostru atat de mare si tare! Pana sa fie deschisa lumea, spuneati cuvinte gen "O sa dispari din joc, dupa protectia de incepator s.a"(stiu ca protectia inca mai exista , am batut un apropo, pentru ca stiu ca nu veti face nimic , din ce ati spus ca o sa faceti , ca doar asa este romanul "vorbeste , iar cand trebuie sa faca se face ca uita"! Nimic concret , ba mai mult si tu si celalalt "bastan" care se crede atat de intelept incat crede ca poate da lecti de viata , ati ramas cam mult in urma! Aratati ca sunteti labili psihic daca voi la cuvinte de acest gen , sariti precum rachetele in sus! Ma gandesc cam ce o sa se intample in continuare , si cum va veti manifesta!:">
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Bună ziua ..
Doresc şi eu ca să se propună un nou moderator pentru Lumea Xi , deoarece , gabr13llaa , nu prea este activa ..

nu este vorba doar ca nu a facut Bornele Lumii Xi , sau altceva .. dar , un moderator mai activ daca se poate , sa avem si noi cu cine sa mai stam de vorba , sa faca "concursuri" pentru lumea xi , si alte cele .. un moderator bun..

Inactivitatea mea se datoreaza unor probleme personale. Am anuntat aceasta absenta conducerii.

Nu stiu daca schimbarea moderatorului este posibila, dar voi discuta cu DFA1, Alandala si Stil in legatura cu propunerea ta. Daca se accepta voi face un poll cu propuneri ...si supunem votului.
Pana iti pot oferi un raspuns sigur ...acest topic ramane inchis!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus