Propunere Moderator XI !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Bună ziua ..
Doresc şi eu ca să se propună un nou moderator pentru Lumea Xi , deoarece , gabr13llaa , nu prea este activa ..

nu este vorba doar ca nu a facut Bornele Lumii Xi , sau altceva .. dar , un moderator mai activ daca se poate , sa avem si noi cu cine sa mai stam de vorba , sa faca "concursuri" pentru lumea xi , si alte cele .. un moderator bun..

Eu , personal , pentru aceasta functie de Moderator al lumii Xi , ii votez pe urmatorii :
Ramyra25tm , care a fost o moderatoare buna pe lumea Lambda
si
DFA1 , care imi este cel mai apreciat moderator in opinia mea.

Aştept pareri pro/contra.

si ps-> Adminilor , mai puneti si voi "datele" ultimelor lumi pe forum .. nu mai lasa necompletat .
 

DeletedUser

Guest
Adminilor , mai puneti si voi "datele" ultimelor lumi pe forum .. nu mai lasa necompletat .

Merge asta? :D Adminii nu au dat curs invitatiilor IMPERIULUI MAMUT ...hahaha
Asta da stire de senzatie .|..

qnwi6r.jpg
 

DeletedUser

Guest
Minov cand zici moderator nou,m-am gandit ca te referi la moderator nou...nu la sarcini noi pentru oamenii care sunt deja ocupati...iar ca sa pui bornele lumii,nu trebuie neaparat sa fii moderator,trbuie doar sa muncesti putin,sa aduni cateva date si sa le postezi...o sa fac o incercare azi daca o sa am timp dupa modelul de pe international...
 

DeletedUser

Guest
Merge asta? :D Adminii nu au dat curs invitatiilor IMPERIULUI MAMUT ...hahaha
Asta da stire de senzatie .|..

qnwi6r.jpg

aia e facatura..
cred ca poti sa te lasi
daca tot zici Imperiului Mamut , ce mai cauti in el ?
Numai slabii joaca cu spioni .

Minov cand zici moderator nou,m-am gandit ca te referi la moderator nou...nu la sarcini noi pentru oamenii care sunt deja ocupati...iar ca sa pui bornele lumii,nu trebuie neaparat sa fii moderator,trbuie doar sa muncesti putin,sa aduni cateva date si sa le postezi...o sa fac o incercare azi daca o sa am timp dupa modelul de pe international...

Avem si noi modele .. si ma refeream sa avem MODERATOR NOU pe LUMEA XI .. deoarece gabriela cam someaza..
si alta treaba , nu stiu ce poate sa aiba .. pe beta nu mai joaca .. X(
ma rog ..
 

DeletedUser

Guest
Gabriela lipseste in perioada aceasta, atata tot. Modificari in sistemul actual nu isi au rostul, iar dintre propuneri DFA e oricum moderator peste intreg forumul.

P.S. Bornele le puteti posta voi linistiti... Si moderatorii au la dispozitie exact acelasi clasament din joc pe care-l aveti si voi..
 

DeletedUser

Guest
Bună ziua ..
Doresc şi eu ca să se propună un nou moderator pentru Lumea Xi , deoarece , gabr13llaa , nu prea este activa ..

nu este vorba doar ca nu a facut Bornele Lumii Xi , sau altceva .. dar , un moderator mai activ daca se poate , sa avem si noi cu cine sa mai stam de vorba , sa faca "concursuri" pentru lumea xi , si alte cele .. un moderator bun..

Eu , personal , pentru aceasta functie de Moderator al lumii Xi , ii votez pe urmatorii :
Ramyra25tm , care a fost o moderatoare buna pe lumea Lambda
si
DFA1 , care imi este cel mai apreciat moderator in opinia mea.

Aştept pareri pro/contra.

si ps-> Adminilor , mai puneti si voi "datele" ultimelor lumi pe forum .. nu mai lasa necompletat .

Norbit, punema pe mine moderator si nu vei regreta ziua in care m-ai făcut..
 

DeletedUser

Guest
aia e facatura..
cred ca poti sa te lasi
daca tot zici Imperiului Mamut , ce mai cauti in el ?
Numai slabii joaca cu spioni .
A dracu facatura .Inseamna ca esti amnezic daca nu-ti amintesti ca tu le-ai retras invitatiile celor 2 :D
Ce caut in Imperiul Mamut? Nimic .Intrebarea e : CE CAUTATI VOI CU MINE IN ALIANTA ?hahahaha
De fapt, ce ati cautat cu mine in alianta?!! Mi-ati dat afara James Bond-UL ? .|..
Nu-i nimic, o sa-mi recrutati alt James Bond .Nici americanii de la C.I.A. n-au spioni asa de bine antrenati ca mine.
Ce inseamna asta? NUMAI SLABII JOACA CU SPIONI?
Esti atat de mic incat nu poti sa intelegi ca INFORMATIA INSEAMNA PUTERE.
Asa ca desi voi erati conducatori ,eu detineam puterea asupra voastra . .|..
O sa-mi recrutati si alt spion ,nu ma tem eu de asta.O sa preiau iar puterea asupra voastra ...hahaha
 

DeletedUser

Guest
A dracu facatura .Inseamna ca esti amnezic daca nu-ti amintesti ca tu le-ai retras invitatiile celor 2 :D
Ce caut in Imperiul Mamut? Nimic .Intrebarea e : CE CAUTATI VOI CU MINE IN ALIANTA ?hahahaha
De fapt, ce ati cautat cu mine in alianta?!! Mi-ati dat afara James Bond-UL ? .|..
Nu-i nimic, o sa-mi recrutati alt James Bond .Nici americanii de la C.I.A. n-au spioni asa de bine antrenati ca mine.
Ce inseamna asta? NUMAI SLABII JOACA CU SPIONI?
Esti atat de mic incat nu poti sa intelegi ca INFORMATIA INSEAMNA PUTERE.
Asa ca desi voi erati conducatori ,eu detineam puterea asupra voastra . .|..
O sa-mi recrutati si alt spion ,nu ma tem eu de asta.O sa preiau iar puterea asupra voastra ...hahaha
Tu n-ai reusit sa strangi mai mult de 0.2 membrii in alianta ta si acum vrei sa intrii la IRR, dar stii ca nu poti decat in calitate de spion.
crede-ma ca oricine poate sa-si faca 20 de contrui si sa incerce sa spioneze o alianta, ca tot reuseste cu cateva conturi din alea 20 sa intre.
Nu faci decat sa dai dovada de slabiciune si incapacitate prin ce faci.
 

DeletedUser

Guest
As fi dorit sa deschid un topic legat de bornele lumii Xi,dar se pare ca postarile precedente de acest tip pentru alte lumi sunt protejate copyright... :)
As putea traduce si adapta versiunea de pe international adaugand un punct,o virgula pe ici colo,dar tot ar aduce cu versiunile preexistente pe forumul nostru...asa ca in cazul in care nu am unda verde de la admini/moderatori nu ma apuc... :(
In cazul pozitiv privind rezolvarea acestei situatii,voi avea nevoie in timp de ajutor de la jucatori/admini/moderatori pentru a completa cu informatiile corecte acest topic.De ex,in momentul de fata nu mai tin minte cine a fost primul jucator ce a ajuns la 1000 de puncte si nici nu mai stiu cum se verifica... :D


Pe de alta parte as dori crearea unui topic privind personalitatea lunii pe lumea xi,unde utilizatorii forumului vor putea nominaliza si apoi vota jucatori care considera ei de cuviinta sa primeasca acest titlu.
Am luat legatura deja cu un prieten,moderator ,sa vedem daca se poate rezolva ceva.As fi facut singur acest lucru,dar ori mi se pare ca nu am voie sa postez sondaje,ori am,dar imi prind urechile in realizarea lor... :)
 

DeletedUser3972

Guest
Daca primesti verde la realizarea bornelor si daca vrei,te pot ajuta.
 

DeletedUser3972

Guest
Imi dai un mesaj privat cand primesti confirmarea moderatorilor.:)
 

DeletedUser

Guest
N-ai primit inca confirmarea? Grecul este noul moderator al lumii XI ...hahaha
Acum dati-va cateun cap in gura singuri de oftica :D


Katus: o sa regreti si ziua in care ai aparut pe Grepolis cand o sa aflu cine esti pe Xi. !!! Ce ..... te tot bagi in seama pe forum ? Cine te crezi ? Un 0 !!! Daca erai un jucator adevarat si doreai sa joci si sa fi impotriva noastra cum ai zis la inceputul Xi, trebuia sa muncesti si poate ne intreceai nu am zis acest lucru, insa nu imi place cand tot te bagi ca .... si nu ai facut nimic pe Xi, doar iti bati joc de munca altora. Cred ca iti este prea bine ! Deja m-am saturat de ironiile tale de prost gust. Asta arata lipsa de educatie. Mergi si mai fa o scoala, caci nici macar scoala vietii nu o ai, dapoi ceva care sa te educe. De ce iti place sa ne tot jignesti si sa strici fair-playul lumi Xi ? Astept un raspuns din partea moderatorilor sau a adminilor. Ori disparem noi toti de aici, ori dispare el ! Deja a fost banat, si se foloseste de alte conturi. Sunt indivizii de Gicu si Leonisius ! Au topic special menajat de OFF-TOPIC, unde pot discuta ce fac si ce mananca, insa nu sa se tot bage in seama cu diferite print screenuri care sunt modificate de catre ei. Deja sa saturat toata lumea de comportamentul tau ! X(
Imi cer scuze pt ceilalti, insa acesti indivizi nu au ce cauta pe Grepolis !
 

DeletedUser

Guest
Katus: o sa regreti si ziua in care ai aparut pe Grepolis cand o sa aflu cine esti pe Xi. !!! Ce ..... te tot bagi in seama pe forum ? Cine te crezi ? Un 0 !!! Daca erai un jucator adevarat si doreai sa joci si sa fi impotriva noastra cum ai zis la inceputul Xi, trebuia sa muncesti si poate ne intreceai nu am zis acest lucru, insa nu imi place cand tot te bagi ca .... si nu ai facut nimic pe Xi, doar iti bati joc de munca altora. Cred ca iti este prea bine ! Deja m-am saturat de ironiile tale de prost gust. Asta arata lipsa de educatie. Mergi si mai fa o scoala, caci nici macar scoala vietii nu o ai, dapoi ceva care sa te educe. De ce iti place sa ne tot jignesti si sa strici fair-playul lumi Xi ? Astept un raspuns din partea moderatorilor sau a adminilor. Ori disparem noi toti de aici, ori dispare el ! Deja a fost banat, si se foloseste de alte conturi. Sunt indivizii de Gicu si Leonisius ! Au topic special menajat de OFF-TOPIC, unde pot discuta ce fac si ce mananca, insa nu sa se tot bage in seama cu diferite print screenuri care sunt modificate de catre ei. Deja sa saturat toata lumea de comportamentul tau ! X(
Imi cer scuze pt ceilalti, insa acesti indivizi nu au ce cauta pe Grepolis !

Nu va convine? Luati-va jucariile si ROIUL .Lumea asta si-asa este deja compromisa pt voi . Lumea asta e a noastra, a spamerilor :D
In loc sa fi bucuros ca anunt des stirile ce vin dinspre alianta voastra pe ruta Reuters, tu te superi?Suparacios mic ce esti.Credeam ca nu cedezi asa de usor .Stai prost cu psihicul :D
Cand o sa afli cine sunt, eu o sa fiu pe plaja la Copacabana ,savurand tequilla si avand parte de un masaj hawayan ...HAHAHA
Acele screenuri sunt realitati din Imperiul Mamut.Te deranjeaza ca va controlez,copilasi?!
 

DeletedUser

Guest
Nu va convine? Luati-va jucariile si ROIUL .Lumea asta si-asa este deja compromisa pt voi . Lumea asta e a noastra, a spamerilor :D
In loc sa fi bucuros ca anun des stirile ce vin disnpre alianta voastra, tu te superi?Suparacios mic ce esti.Credeam ca nu cedezi asa de usor .Stai prost cu psihicul :D
Cand o sa afli cine sunt, eu o sa fiu pe plaja la Copacabana ,savurand tequilla si avand parte de un masaj hawayan ...HAHAHA
Acele screenuri sunt realitati din Imperiul Mamut.Te deranjeaza ca va controlez,copilasi?!

Lasa-mi id-ul. Aici nu imi permite regulamentul, si nu vreau sa il incalc !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus