Propunere Magnifica

  • Autor subiect DPT.SUCflow
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Am cateva propuneri..

1.Mai multe animatii in oras, e cam pustiu. un plus la atmosfera.
2.Din cand in cand niste ploi , ar adauga jocului o atmosfera placuta.
3.Grafica de noapte (cel putin eu nu mai am).. Mai demult era .
4.Optiune pentru grafica scazuta (pt. cei care se plang de genu ,, nu vreau alte prostii in oras deja imi merge greu grepolis pt ca joc de pe pentium 2)

Si mai am o chestie.. nu stiu ce ati facut la grafica jocului dar acum 3 ani arata mai bine. Si cine a ales sunetele in oras? Nu prea sunt frumoase.. mai ales sunetul la click... puteam alege eu sunete de 100 de ori mai frumoase , o placere sa le asculti .. Detaliile astea fac un jucator nou sa ramana pe Grepolis... ascultati la mine ca stiu ce vorbesc !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15023

Guest
eu zic ca este o idee destul de buna.. de ce nu sa faci jocul mai placut ochilor? PRO
 
Ultima editare de un moderator:

nicol 10

Stie Tot
Nu sunt putini jucatorii care nu au timp nici de joc dar de urmărit animația din oras, sunetele? Nu știu, le am oprite de multa vreme, pe fundal rulează you tube
 

DeletedUser

Guest
Nu sunt putini jucatorii care nu au timp nici de joc dar de urmărit animația din oras, sunetele? Nu știu, le am oprite de multa vreme, pe fundal rulează you tube

Lasa ca au altii timp.. Tu crezi ca degeaba se strofoaca Inno sa puna sunete si sa faca orasul full screen?
 
Ultima editare de un moderator:

Gymus

Membru activ
degeaba ai facut asta aici :)) . daca vrei imagini sau sunete noi trimitele mesaj celor de la Inno .
 

DeletedUser14990

Guest
E buna........oricum grepolisul se bazeasa pe cine sta cel mai mult si cine baga mai multibani castiga...
 

DeletedUser

Guest
lasa ca de aia avem admini.. si vreau raspuns de la ei... ca daca injuram pe forum sa vezi ce rapid raspundeau si luam ban permanent ;)
 

DeletedUser7851

Guest
lasa ca de aia avem admini.. si vreau raspuns de la ei... ca daca injuram pe forum sa vezi ce rapid raspundeau si luam ban permanent ;)

Daca esti jucator vechi asa cum spui atunci stii ca echipa nu poate decat sa trimita propunerile la dezvoltatorii din Germania. decizia le apartine.
 

DeletedUser

Guest
Daca esti jucator vechi asa cum spui atunci stii ca echipa nu poate decat sa trimita propunerile la dezvoltatorii din Germania. decizia le apartine.

Pai eu ziceam un raspuns cu ,, Daaa o sa trimitem cererea ta la dezvoltatori ! ,, . Stiu ca numai atat puteti face ..din pacate :( Oricum va place ideea? Ce spuneti ?
 

stamatecostica

Membru activ
Cand o fi cei de la InnoGames live pe Twitch sa le trimiti tu cererea personal lor si ei vor tine cont de ea .Nu mai trebuie sa astepti la admini .Sa vedem cand vor mai fi live ,ultima data au fost pe 4 sept .
 
Sus