Propunere : Lumea Grepolyous

DeletedUser

Guest
clau, nu am nimic nu nimeni, doar ca ma enerveaza atatea pareri de jucatori extraordinari, atata tot;
si stai linistit ca nu esti departe! cu festivaluri si puncte de aparare facute la cuceriri nu impresionezi; cand iei fantome si interne, nu arati ca esti un jucator impresionant, cu atat mai mult atunci cand din ce stiu eu si gamma e terminata din punct de vedere al minunilor!
asa ca nu va mai laudati atat, si jucati! locul 87 dupa aproape 3 ani de cand e deschisa lumea...pe lambda aveam mai mult dupa nici un an, asa ca nu va mai dati atata cu parerea, asta e rugamintea mea! sau daca sunteti jucatori, demonstrati pe alte lumi unde se joaca inca!

http://ro.grepostats.com/world/ro3/player/242267/colonizations
 

DeletedUser

Guest
lazio acu eu iti zic sa nu te ieie de prietenul meu clau.. si te mai rog inca ceva.. NU MAI PUNE PAIE PE FOC... hai sa ne vedem de PY.. ca avem destule pe cap
 

DeletedUser

Guest
Pe bune de nu sunteti copii, ati inceput cu threatul de la o propunere de lume Grepolis si ati ajuns sa va certati ca niste copii nascuti prematur, ca eu is mai tare ca tine si caterinca ieftina de 2 lei....
Zeta e regina grepolisului in Romania. DE CE??

Razboaie grele gen , asedii aparate de cate 15000-20.0000 de bireme , zeci de mii de usoare trimise pe spargerea sediilor, multi jucatori activi, ff activi, jucatori cu experienta, intriga , minciuni , promisiuni etc...... dar si oameni de caracter....
Asa ca stati linistiti o noua lume grepolis nu va aparea cat de curand , debia s-a inceput lumea Rho ...... Nu mai veniti cu propuneri aberante.
P.S. EDEN de pe Zeta a ajuns o adunatura de refugiati , nu o sa mai fie niciodata cum a fost......
 

DeletedUser

Guest
Pe bune de nu sunteti copii, ati inceput cu threatul de la o propunere de lume Grepolis si ati ajuns sa va certati ca niste copii nascuti prematur, ca eu is mai tare ca tine si caterinca ieftina de 2 lei....
Zeta e regina grepolisului in Romania. DE CE??

Razboaie grele gen , asedii aparate de cate 15000-20.0000 de bireme , zeci de mii de usoare trimise pe spargerea sediilor, multi jucatori activi, ff activi, jucatori cu experienta, intriga , minciuni , promisiuni etc...... dar si oameni de caracter....
Asa ca stati linistiti o noua lume grepolis nu va aparea cat de curand , debia s-a inceput lumea Rho ...... Nu mai veniti cu propuneri aberante.
P.S. EDEN de pe Zeta a ajuns o adunatura de refugiati , nu o sa mai fie niciodata cum a fost......

zeta regina adevarat singura regina cea mai tare lume eden nu mai are adversar dupa centurioni joaca singuri centurioni erau jucatori adevarati o parte sunt in eden acum deci e alianta buna
 

DeletedUser

Guest
buna zici, o alianta de refugiati..unde fostii tai colegi au fugit..o alianta pe care ati considerato dusman de moarte, care va daramat cele mai multe minuni, au fugit repede acolo..or fi ei jucatori buni dar caracterul lasa de dorit...
 

DeletedUser

Guest
buna zici, o alianta de refugiati..unde fostii tai colegi au fugit..o alianta pe care ati considerato dusman de moarte, care va daramat cele mai multe minuni, au fugit repede acolo..or fi ei jucatori buni dar caracterul lasa de dorit...
hei nu vorbim de nu sti jumate din conturi la centurioni au fost sterse 7-8 jucatori adevarati ramasi asa ca nu vorbi chesti de caracter care au ramas nu ajungi tu in 1000 de ani la valoarea lor cat am fost eu pe joc eden nu au spart vrio minune
 

DeletedUser

Guest
Kyoshi
Standard Propunere : Lumea Grepolyous

Viteza de joc - 4 (chiar 5 daca se poate)
Viteza unitatilor - 3
Viteza negot - 3
Bonus de noapte - Da de la 00:00 pana la 08:00
Grafica de noapte - Activa (Aspect frumos)
Sistem de cucerire - Sistem vechi (Fara revolta)
Protectie de incepator - 5 zile (sau 3 cu vreti)
Limita aliantei - 100 de membrii
Moral - Activ (de ce nu?)
Durata cuceriri/colonizarii - 6 ore (ca pe Zeta)
Injumatatirea timpului unitatilor : Da
Minuni ale lumii : Da
Aceasta lume poate fi si lumea normala (razboinica) sau a eroilor (mai diferita)
Stiu ca nu e perfecta dar eu zic ca merge.Cred ca merit o parere cum o fi....buna sau rea.
Nu cred ca va exista o lume care sa aiva viteza 5.Viteza 4 ar fi cam exagerat,am jucat pe aceasta viteza si nu prea mi-a placut
dar e o idee de viitor.Cat despre aceasta lume,slabe sanse sa fie nominalizata.
 

DeletedUser11486

Guest
daca ar putea sa faca o lume sau sa modifice una unde nava de colonizare sa aima maxim 70-90 ore.pe lamda sunt inconjurata numai de aliati.pana la cel mai aproape oras fantoma sau altfel imi face nava 60 de ore
 
Sus