Propunere : Lumea Grepolyous

DeletedUser

Guest
Viteza de joc - 4 (chiar 5 daca se poate)
Viteza unitatilor - 3
Viteza negot - 3
Bonus de noapte - Da de la 00:00 pana la 08:00
Grafica de noapte - Activa (Aspect frumos)
Sistem de cucerire - Sistem vechi (Fara revolta)
Protectie de incepator - 5 zile (sau 3 cu vreti)
Limita aliantei - 100 de membrii
Moral - Activ (de ce nu?)
Durata cuceriri/colonizarii - 6 ore (ca pe Zeta)
Injumatatirea timpului unitatilor : Da
Minuni ale lumii : Da
Aceasta lume poate fi si lumea normala (razboinica) sau a eroilor (mai diferita)
Stiu ca nu e perfecta dar eu zic ca merge.Cred ca merit o parere cum o fi....buna sau rea.
 

DeletedUser

Guest
Nimeni???Chiar asa de proasta e ideea mea...de n-aveti chef s-o comentati?Sau ati ramas cu gura cascata?
 

DeletedUser

Guest
Nimeni???Chiar asa de proasta e ideea mea...de n-aveti chef s-o comentati?Sau ati ramas cu gura cascata?

Parerea mea este ca se cam exagereaza cu noile lumi deaia nimeni nu mai spune nimic...Prefera,cum fac si eu,sa lase adminii sa hotarasca sa fie surprinsi si sa nu mai faca 70 de teme pt. ca degeaba sunt facute daca o noua lume nu se pregateste de deschidere...cad auziti vorbe sau se stie ca se apropie anuntarea unei noi lumi atunci da pt. ca atunci poate se vor inplementa unele setari....
Ori cum cred ca nu au aparut pareri pt. ca multi sant satuii de teme peste teme cu lume noua.
 

DeletedUser9489

Guest
Serios, tu ai incurcat datele?
Bonusul de noapte < durata de cucerire! Daca am bonus de 8 ore, si cucerire de 6 e un haos! Imagineaza-ti ca eu trimit nava la 23:59, si tu nu doresti sa ataci pe bonus (trupele mele se dubleaza, iar n-ai ce face, deoarece cucerirea se incheie la 05:59)
Eu propun: bonusul de pe Zeta/Achilles, durata cuceririi de pe Zeta, viteza maxim 3
 

DeletedUser

Guest
Sunt de acord cu fernandocolunga.In rest e okay.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6926

Guest
ar fi mai ok daca ar fi cu sistem nou de cucerire
cel cu revolta
ultimile lumi facute au fost cu sistem vechi
sa mai schimbam si noi umpic
ca devine mononton stilu de joc
Si apropo :sistemul vechi se bazeaza pe o axare mai mult defensiva pentru ca tu trebuie sa ti nava in oras 12 ore
 

DeletedUser

Guest
ar fi mai ok daca ar fi cu sistem nou de cucerire
cel cu revolta
ultimile lumi facute au fost cu sistem vechi
sa mai schimbam si noi umpic
ca devine mononton stilu de joc
Si apropo :sistemul vechi se bazeaza pe o axare mai mult defensiva pentru ca tu trebuie sa ti nava in oras 12 ore

cel mai misto ar fi o lume gen zeta bonusul cucerirea si asa zeta mai are putini jucatori
 

DeletedUser7060

Guest
pe o lume cu revolta nu trebuie sa stai on foarte mult si eu sunt de acord cu revolta si sutem multi
 

DeletedUser

Guest
pe o lume cu revolta nu trebuie sa stai on foarte mult si eu sunt de acord cu revolta si sutem multi
tu vezi ce scri ? :)) brei baiatu pari un incepator :)))... nu cred ca esti "calit" cu razboaiele de pe lumi cu sistem vechi.. daca tie nu iti plac lumile cu sistem vechi, nu te obliga nimeni sa intri pe ele.. stai tu pe lumile tale cu revolta unde nu trebuie sa stai on foarte mult =]]
 

DeletedUser6926

Guest
alex vad ca tu la fiecare lucru ai ceva de comentat
cautati frate un hobby si veziti tu de treburile tale
fiecare are o opinie si nu cred ca esti tu in stare sa dai sfaturi
 

DeletedUser

Guest
alex vad ca tu la fiecare lucru ai ceva de comentat
cautati frate un hobby si veziti tu de treburile tale
fiecare are o opinie si nu cred ca esti tu in stare sa dai sfaturi

fiecare are o opinie si nu cred ca esti tu in stare sa dai sfaturi asta nu este valabil si pt tine ?.. fac cum vreau eu nu cum vreau alti.. clar ? si nu cred ca ma cunosti, incat sa vi tu cu sfaturi la adresa mea..
 

DeletedUser

Guest
tu vezi ce scri ? :)) brei baiatu pari un incepator :)))... nu cred ca esti "calit" cu razboaiele de pe lumi cu sistem vechi.. daca tie nu iti plac lumile cu sistem vechi, nu te obliga nimeni sa intri pe ele.. stai tu pe lumile tale cu revolta unde nu trebuie sa stai on foarte mult =]]

si tu unde esti calit, sa iti dai atata cu parerea? 41 de orase cel mai mult pe o lume inceputa acum 2 ani...deci nici macar un jucator de pluton, nu mai zic de punctele de batalie; pe pi nu mai vorbesc...asa ca mare jucator, nu observi ca plictisesti audienta? ai avut noroc cu trecerea in sectie, ca erai pe lista mea
 

DeletedUser

Guest
:)))) nu mai iau orase pe thata :p sprijin doar colegi pe cuceriri.... pe pi cand am fost la caini nu am primit nici un fel de vraja sau ceva de la tine si mai spui ca eram pe lista ta...
 

DeletedUser

Guest
Lazio...''ding dong''...acu pe bune tu te auzi ce zici?mai bn nu mai zike nimik=))...
Nu te mai lua de prietenu meu alex ca el e mic si nu stie sa se apare...el stie decat sa intre in bucluc:))...unde e buclucul,acolo e si el:)...
 

DeletedUser

Guest
lume gen zeta o lume de razboi adevarat cu bonus 23-05 8 orecucerire acolo au fost jucatori adevarati acolo erau adevaratele rzboaie ala micu umple forumul de pareri da el nu cred ca a avut vrio data mai mult de 50000 de puncte pe vrio lume
 
Sus