Propunere Forum Alianta

DeletedUser

Guest
Salut ! De o lunga perioada de timp ma macina gandul sa va fac o propunere, si acum am reusit .
Aceasta problema consta in :

La forumul aliantei, cand doresti sa stergi dintr-un topic discutiile, sa poti selecta pe care vrei, SAU sa dai selecteaza toata pagina( daca sunt 5 pagini intr-un topic, sa poti sterge cate o pagina odata, nu sa tot dai la fiecare postare "sterge postare" ) . Am facut aceasta propunere fiindca eu ma ocup cu administratorea forumului aliantei si sunt unele discutii care peste noapte au cate 300-400 de reply-uri, si dureaza cam mult sa dau "stergere" la fiecare postare, si dureaza cam 3-4 secunde la fiecare, si cate-o-data chiar mai mult.

Deci in concluzie, as dori sa se adauge "selectare multipla" si/sau "selecteaza pagina curenta" pt. a sterge mai usor si mai eficient postarile si pentru a economisii timp . Multumesc pentru intelegere.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Dar poti sa stergi subiectu si s-a rezolvat si faci un subiect in fiecare zi...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
O propunere intr-adevar, excelenta. De la mare ai un mare pro, like si ce mai vrei tu pentru asa ceva as vrea sa vad neaparat in joc.
 

DeletedUser

Guest
Este posibil ca respectivul thread sa contina 450 postari si el sa vrea sa stearga doar 400, deci metoda asta nu ar mai fi valabila in cazu' asta.

A spus ca vrea sa stearga tot threadu si sa dea selectare totala deci il poate sterge si acum...
 

DeletedUser

Guest
A spus ca vrea sa stearga tot threadu si sa dea selectare totala deci il poate sterge si acum...
Nu, vrea sa stearga anumite postari, nu toate, iar in momentul asta e foarte greu sa stergi multe postari. Ceea ce propune el e un delete selectiv sau delete unei pagini. Ca la mesajele private.
 

DeletedUser

Guest
Nu e ceva imposibil de facut pt echipa innogames e ceva foarte simplu:)...
 

DeletedUser

Guest
Sau poate chear nu s.au gandit :p
Propunerea e foarte interesanta mi.ar placea mult sa o vad aplicata in joc:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
A spus ca vrea sa stearga tot threadu si sa dea selectare totala deci il poate sterge si acum...

Nu vreau sa sterg tot topicul, de exemplu sa fie un topic <RAPOARTE ATAC> si vreau sa sterg numai 400 de thread-uri din 450 sa vada si cei care nu au apucat sa intre rapoartele, daca stergi tot topicul poti sterge si ce nu vrei, de aceea am propus selectare multipla sau selectare page... Alte pareri?
 

Mr Jack

Super Moderator
nu stiu exact ce doresti din partea adminilor, nu ei aduc modificari jocului

...dar propunerea ta, chiar este o propunere buna
 

DeletedUser

Guest
o propunere foarte buna..


nu stiu exact ce doresti din partea adminilor, nu ei aduc modificari jocului

...dar propunerea ta, chiar este o propunere buna

mi se pare mie sau topicurile astea sunt facute de ochii lumii? adica cine sa ne raspunda si noua daca nu voi? asteptam si noi un feed-back, ceva gen: Propunerea facuta este/nu este una buna. Vom transmite cererile dumneavoastra dezvoltatorilor jocului...ce mama masii e asa greu sa raspundeti? macar ne mai bucuram si noi(chiar daca de fapt nu spuneti nimic nimanui despre ce zicem noi pe aici)
 

DeletedUser

Guest
o propunere foarte buna..




mi se pare mie sau topicurile astea sunt facute de ochii lumii? adica cine sa ne raspunda si noua daca nu voi? asteptam si noi un feed-back, ceva gen: Propunerea facuta este/nu este una buna. Vom transmite cererile dumneavoastra dezvoltatorilor jocului...ce mama masii e asa greu sa raspundeti? macar ne mai bucuram si noi(chiar daca de fapt nu spuneti nimic nimanui despre ce zicem noi pe aici)
Aici ai dreptate. Nu prea am văzut propuneri la care s-au răspuns. Să ne bage şi pe noi în seamă
 
Sus