Propunere decenta :) - Contra lumii noi

DeletedUser

Guest
Buna ziua domnilor/domnisorilor si doamnelor ,

As avea si eu o propunere inainte sa se deschida noua lume pe acest server!
Dupa cum am citit pe acest forum sunt doua tabere cu si contra Friends :) Sa zicem ca fiecare dintre
aceste tabere au in mica mare parte dreptatea lor pe dovezi sau nu etc!

Propunerea mea consta in :

O lume cu:
-o viteza mai mare 2-3(de preferat 3) pentru toate tipurile(unitati;viteza de joc;negustori)
-limita de membri in alianta intre (80-100 membri)
-colonizare 24 ore
-cucerire(8-12 ore - asa ca nu vor mai juca adormitii )
-un bonus lejer intre orele(00:00-07:00)
-moral activ(sa nu se trezeasca desteptii cu multe puncte sa atace un amarat de jucator care poate vrea sa invete si el ceva!)
-orase normale (13716 puncte)
-fara constructii instant (P.S: sa putem da dracu o injumatatire sau mai multe)
-negotul pe gold (da sau nu - cum doriti)
-sistemul vechi de cucerire (fara revolta)


Sa fim seriosi aceasta noua lume care e pe cale sa se deschida acum e pentru toate dormezele de pe acest joc! :) Pana iti vine o nava de la 2-3 insule faci zidul la maxim si te mai si distrezi :) Chiar daca unii au sa se supere dar asta este jocul aceasta viteza o sa cam scada din numarul de jucatorii din cauza ca jucatorii buni nu o sa ajunga pe aici : )

Nu o sa aveti prea multe de castigat pe baza acestei lumi :) Adica nu are rost sa investesti bani pe acest sistem pentru ca este totul lejer!

Asa ca in loc sa deschideti mai bine mai amanati cu cateva zile si faceti cateva schimbari!

P.S: Era sa uit! Faceti voi cumva si sa fie interzise toate scripturile (boot-urile) ca doar de asta suntem avansati in tehnologie! De la un simplu script de infrumusetat emoticoane bla bla pana la un bot de atac/sprijin la secunda si bot de farmat!

Si nu in ultimul rand cativa admini care sa nu inchida ochii la nimic(cred ca stiti la ce ma refer)! Adica nu ca ala are **** mai mare ca celalat si ajuta hai sa inchidem ochii pentru el sau mai stiu eu ce alte magarii! Ai gresit esti sanctionat :) Incepi cu un ban lejer gen 3 zile banat(nu atacabil) - dupa (1 sapt atacabil) si daca tot nu se potoleste (Permanent B-)) :)


Cei care sunteti deacord cu ce am scris mai sus lasati cate un comm si poate reusim sa schimbam noua lume :) sa nu fie una de dormeze (P.S: fara suparare pentru adormiti :D)
 

Missis Bella

Membru activ
Poate ar fi mai bine sa fie permise toate scripturile si boot-urile inclusiv cele de atac/sprijin si de farmare . S-ar termina discutiile referitoare la admini si ca unora le sunt permise ilegalitati.
Mai bine sa ne intrecem in scripturi, care il are mai tare.
 

DeletedUser11080

Guest
Poate ar fi mai bine sa fie permise toate scripturile si boot-urile inclusiv cele de atac/sprijin si de farmare . S-ar termina discutiile referitoare la admini si ca unora le sunt permise ilegalitati.
Mai bine sa ne intrecem in scripturi, care il are mai tare.
:))mergea si-o lume speed pe langa asta:))
 

DeletedUser11818

Guest
Cei care joacă din 2008 ca și mine sunt obișnuițî pe viteza 1 și se distrează.
 

DeletedUser9358

Guest
normal ca se distreaza ..ca intrati toti doar seara si stati de vorba. :D

- - - Actualizat - - -

din cate am inteles eu din partea unui admin ...nu o sa mai vedem vreodata lumi cu orase de 13700 puncte ...toate lumile vor fi cu orase de 17000 .
 
Sus