DeletedUser

Guest
Mă refer la Paradă triumfală și la Nivel de cultură.

Propun ca pe lângă barele de progres la aceste două opțiuni, să mai apară câte una, care să indice progresul în cadrul nivelului, pentru că deja la puncte de bătălie progresul este afișat foarte apropiat de maxim, la fel se întâmplă și la nivel de cultură când crește. De fapt poziționarea lor cred că ar fi mai bună sub barele de progres actuale.

Adică, de exemplu, la puncte de bătălie, pe lângă raportul normal care apare acum, să zicem că am 450 de puncte de bătălie), va fi 450/600, să mai apară încă o bară de progres sub aceasta, în care începutul să fie la 300, nu la 0.

La fel la nivel de cultură, să zicem că am 24 de puncte de cultură. Raportul de acuma indică 24/30, cu începutul la 0. Să mai fie o bară de progres, care să indice cât avem în cadrul acestui nivel de cultură, la exemplu dat de mine, începutul ar fi la 18.

Înțeleg că acestea actuale trebuie să rămână, există opțiunea de resetare cercetări în academie, care consumă puncte de cultură, dar consider că ar fi util să vedem și cum progresăm în cadrul nivelului actual, nu numai pe total, unde la un moment dat se poate ajunge să fie mereu peste 90%.
 

DeletedUser

Guest
nimeni pentru? nimeni contra? nimeni nu se abține? sau eu nu am fost prea clar?
 
Sus