Propunere Academie

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
da ceva despre bucatele folosite in Grecia Antica pe vremea lui Pazvante nu stiti??
nu de alta ar mi se face foame citind aberatiile postate de la o vreme pe aici... ahahahahahaaa
poate vine careva cu o idee de genul.. ''sandwich Macedon" si se implementeaza si ala in academie... ca tare ''foame '' de istorie le e la unii flacai... asta e un joc mai fratilor,nu o enciclopedie sau cronica istorica... pff


dupa cum am mai spuso... invatati sa jucati jocul asa cum e cat de cat... si dupaia cautati alte fite sa imbunatatiti voi mersul lui...

sper ca nu am lezat pe nimeni,dar asta e parerea mea sincera... succes
Se pare că deviaţi enorm de la subiect , sunteţi contra sau Pro , simplu !

Eu sunt Pro !
De ce? :
Argument : Fiindcă deoarece apărătorul este deobicei avantajat în orice bătălie . ( Punct )
 

DeletedUser3352

Guest
Se pare că deviaţi enorm de la subiect , sunteţi contra sau Pro , simplu !

Eu sunt Pro !
De ce? :
Argument : Fiindcă deoarece apărătorul este deobicei avantajat în orice bătălie . ( Punct )
Fiindca deoarece nu esti atent ai luat 4

Stai jos

Habar nu ai de joc dar iti place sa aparti si sa iti dai cu parerea
Pentru a invata totusi ceva afla ca falanga este folosita si de atacator si de aparator
 

DeletedUser

Guest
Fiindca deoarece nu esti atent ai luat 4

Stai jos

Habar nu ai de joc dar iti place sa aparti si sa iti dai cu parerea
Pentru a invata totusi ceva afla ca falanga este folosita si de atacator si de aparator

1. toata lumea are dreptul sa-si dea cu parerea..
2. trebuie sa invat mai multe(clarr)
3. mai bine ar fi ca falanga sa poata fi folosita doar de atacator..
 

DeletedUser1888

Guest
ca sa fiu mai sincer si daca ne ducem la povestea celor 300 de spartani ei au folosit falangala in aparare asha ca merita si aparatorul dreptul la ea
 

DeletedUser3352

Guest
1. toata lumea are dreptul sa-si dea cu parerea..
2. trebuie sa invat mai multe(clarr)
3. mai bine ar fi ca falanga sa poata fi folosita doar de atacator..
1. toata lumea are dreptul sa-si dea cu parerea DACA stiu despre ce se vorbeste si au cunostiintele necesare daca nu stiu stau cuminti in banca si asculta

2. trebuie sa invat mai multe(clarr) - cu certitudine

3. mai bine ar fi ca falanga sa poata fi folosita doar de atacator - este folosita de cel care o cerceteaza
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus