probleme rapoarte

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
ce se intimpla? de vreo 3 zile nu pot intra pe joc... sint cumva banat sau este vreo problema cu lumea alfa?:
 

DeletedUser47

Guest
ce se intimpla? de vreo 3 zile nu pot intra pe joc... sint cumva banat sau este vreo problema cu lumea alfa?:

Mai exact, cum adică nu poţi intra pe lumea alfa? Primeşti o eroare, un mesaj dă şi tu mai multe detalii dacă vrei un răspuns cât mai sigur.
 

DeletedUser

Guest
nu pot sa cred am citit forum`ul asta...si dupa cand am dat F5 pe pagina de grepolis(lume alpha) ..Object not found funny thing

edit: imi picase netu=))=))
 

DeletedUser

Guest
Mai exact, cum adică nu poţi intra pe lumea alfa? Primeşti o eroare, un mesaj dă şi tu mai multe detalii dacă vrei un răspuns cât mai sigur.

nu-mi ia comanda de a intra in joc... fara nici un fel de eroare, fara nimic... apare casuta cu numele de utilizator, imi scriu numele si parola, ii dau conectare, dar mai departe nu se intimpla nimic... unde e problema?
 

DeletedUser

Guest
Hai...ca se poate rezolva

Se mai intampla...nu merge...
Problema ta este ceva de genul?
Iti scrii numele si parola si dai pe Conectare,si iti apare ca sa incarcat foarte repede si nu iti intra pe cont...
1.Daca erai banat scria motivul si pana cand(cred)
2.Daca ti sa sters contul spunea ca nu exista jucatorul
3.Poate este de la activarea modului de vacanta,dar daca spui ca nu-ti merge de 3 zile nici asta nu poate fi;)
4.Poti depune tichet doar;)...ori sa mai incerci!
 

DeletedUser

Guest
Se mai intampla...nu merge...
Problema ta este ceva de genul?
Iti scrii numele si parola si dai pe Conectare,si iti apare ca sa incarcat foarte repede si nu iti intra pe cont...
1.Daca erai banat scria motivul si pana cand(cred)
2.Daca ti sa sters contul spunea ca nu exista jucatorul
3.Poate este de la activarea modului de vacanta,dar daca spui ca nu-ti merge de 3 zile nici asta nu poate fi;)
4.Poti depune tichet doar;)...ori sa mai incerci!

depune tichet
 

DeletedUser47

Guest
nu-mi ia comanda de a intra in joc... fara nici un fel de eroare, fara nimic... apare casuta cu numele de utilizator, imi scriu numele si parola, ii dau conectare, dar mai departe nu se intimpla nimic... unde e problema?

Schimbă browserul şi instalează ultimul flash player, mi sa întâmplat şi mie.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus