probleme rapoarte

  • Autor subiect DeletedUser2016
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2016

Guest
am si eu o problema .... nu imi mai apar rapoartele !!! si nu stiu ce sa fac am dat akolo la notificari si tot nu merge
 

DeletedUser47

Guest
În rapoarte ai o secţiune nouă, Rapoarte de jefuire, vei găsii acolo rapoartele asupra satelor de ţărani.
 

DeletedUser

Guest
si eu :(

Sal. acceasi problema am observat-o si eu azi.
Nu mai imi apar rapoartele cum imi apareau si este destul de neplacut.

in rapoarte de jefuire nu imi arata detaliile despre resursele pradate pe categorie de resurse. si obisnuiam sa imi monitorizez resursele in functie de prada facuta. in plus nu imi arata ce tip de unitati am recrutat, decat numarul lor.
nu imi arata daca satul a opus rezistenta un raport despre trupe e pierdute sau invinse...
ce fac? scriu pe foaie ce armata am avut si apoi fac artificii de matematica sa vad ce am recrutat?
eu recomand sa lasati "downdate-urile" deoparte ca la fel a facut si blizzardul cu wow si pur si simplu a devenit nejucabil.
multumesc
 

DeletedUser

Guest
sunt de acord si eu cu dynamiq18, e foarte neplacut ca nu mai vad rapoartele,
e de rahat asa
 

DeletedUser

Guest
Eu nu sunt de acord cu voi : este foarte obositor s[ vedem rapoartele de jefuire care sunt putin interesante.
 

DeletedUser47

Guest
În cazul unei revolte veţi primii raport ca şi pănă acum. Într-un update viitor probabil se vor rezolva şi celelalte probleme.
 

DeletedUser

Guest
foarte... naspa fara rapoarte..si ca se fac schimbari de genul asta dupa ce jocul este "lansat" maine sper ca nu imi dispare harta :p
 

DeletedUser

Guest
Eu nu sunt de acord cu voi : este foarte obositor s[ vedem rapoartele de jefuire care sunt putin interesante.

daca e obositor, nu mai ataca satele de pe insula, eu poate am o placere deosebita sa le atac...

SERIOS, POATE REZOLVATI PROBLEMA ASTA CU RAPOARTELE CA DACA NU MA LAS DE JOC
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus