Probleme PI

DeletedUser

Guest
Salut am o problema cu timp-u, ex: Academia extinde lv 4, timpu necesar e 35m, si cand inchid fereastra de-la senat,

Timp-u l-a academie este de 3 ore, si asta face l-a toate le dubleaza, tripleaza timp-uX(, Multumesc.
 

DeletedUser6634

Guest
Pentru problemele de ordin tehnic foloseste sistemul suport :D:D
 

DeletedUser

Guest
Dar nu e nici o problema. Inainte de a academie mai ai alte cladiri in lista de constructii. Cladirile si trupele se construiesc pe rand, nu simultan.
 

DeletedUser

Guest
Dar, nu e doar l-a academie, de exemplu acu, fac ( depozit 12ore , Ferma 10ore, mina de argint 8ore, cariera de piatra 6ore, Cherestea 4ore,) Cheresteaua are timpu mai mic, dar cele lante sunt prea de-tot, Stau 12 ore sa fac lv ?.
Nu prea as baga de seama, l-a ce le 3 cu 8 10 12, ca am premium, dar cand se duce asta?, si inloc sa avansez, fac mai greu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Timpul alocat constructiilor se cumuleaza in centralizator. Sa luam ca exemplu fabrica de cherestea care dureaza 4 ore sa se construiasca. Abia dupa aceste 4 ore urmatoarea constructie din lista va incepe. Repet, este doar un exemplu, timpul de constructie al cladirilor si unitatilor putand fi modificat si cu ajutorul cercetarilor din Academie.

Dupa cum a spus si Norbit mai sus, atat unitatile cat si cladirile se construiesc pe rand. Administratorul iti ofera posibilitatea adaugarii mai multor comenzi, dar asta nu inseamna ca ele se construiesc simultan.
 

DeletedUser

Guest
Si acuma tu vrei ca tie sa ti se faca nivelul 40 de la ferma in 30 minute ?
Asta e jocul !
 

DeletedUser

Guest
mai oameni buni , de ce la fiecare 2 zile se blocheaza lumea pi pentru toti jucatorii timp de 10 min in sus , acum astept de 20 min degeaba , primeam atac si nu am avut cum sa dau comenzi din cauza ca nu se incarca .. acum imi aparu si raportul dar jocul tot nu se incarca... daca dau clik pe raport nu se incarca .. faceti ceva in legatura cu chestiile astea ..
 

DeletedUser6318

Guest
ma .... pe jocul vostru,e a treia seara cand cade serverul
 

DeletedUser7851

Guest
Iti inchipui ca cineva este bucuros de ceea ce se intimpla?
 

DeletedUser

Guest
Nimeni nu este, crede-ne pe cuvant... Dar aceste defectiuni nu tin de noi, exista factori externi care uneori pot influenta functionarea serverelor, factori asupra carora nu avem nici o influenta, doar sa incercam remedierea problemelor si sa facem tot posibilul ca acestea sa nu se mai repete.
 

DeletedUser

Guest
Bucuros sau nu..sa stati si voi ma o zi intreaba sa planuiti o actiune si dupa cand sa incepi sa o desfasori sa-ti cada servarul asta de cacao...foarte tare..sunteti primi cu anunturi cand vine vorba de un concurs ceva sa ne luati lovele...dar cand sunt probleme..de ce sa-i anuntam pe fraierii nu?
De aceea ati facut sectiunea Anunturi..postati..Dragii jucatorii..aceasta saptamana suntem imcompetentii si nu putem garanta jocul!!
Aflam si noi problema si o lasam mai moale...cel putin asa mi se pare corect..n-am ce sa mai zic..pur si simplu dezamagit...
 

DeletedUser

Guest
Ne pare rau, insa acest gen de situatii nu sunt prevazute. Din acest motiv nu le putem, din pacate, anunta inainte.
 
Sus