probleme pe kappa

DeletedUser

Guest
desi sunt intemeietorul unei aliante eu pot edtita drepturi in alianta nu pot da mesaj global plus ca pe orice dau clic intai imi da mesajul asta "invalid respons" si deabia dupa asta imi deschide ce vreau eu si in afara de toate astea nu pot spiona jucatorii pe care vreau sai atac
 

Nihilius

Membru activ
Te rog sa faci un ticket si sa spui acolo problema ta.

ps: si mai am o rugaminte, mai multa atentie la modul in care scrii.
 

DeletedUser5815

Guest
am vrea sa stim daca s-a rezolvat eroarea de azi cu suspendarea comenzilor... avem orase sub cucerire in care toti timpii apar cu minus, au disparut trupele trimise in deplasare undeva in zone crepusculare, negotul e blocat pe 0:00:00 ...

ni s-au dat peste cap toate comenzile
 

DeletedUser

Guest
s-au mai intamplat de vreo 2-3 ori chestii dastea , si nimeni nu s-a plans , mai ales pe serverele " MARI " , unde vin atacuri peste atacuri peste o colonizare.
 

DeletedUser6518

Guest
eu nici macar nu pot s-mi accesez contul!
ce faceti oameni buni? am mai jucat o gramada de jocuri in browser dar niciodata nu am mai avut atatea probleme ca si cu grepolis...
 

DeletedUser

Guest
Buna

nici eu nu pot intra pe cont..pana acuma nu am mai patit-o dar sper sa se rezolve repede problema
 

DeletedUser

Guest
Momentan mai sunt probleme de logare pe lumea Eta. Va rugam sa aveti rabdare pana vom reusi sa reparam problema aparuta.
 

RANINAGHI

Membru
:pro:

si in plus de multe ori dau comenzi de constructie la cladiri imi ia resursele dar caldirea ramane la acel nivel!:pro:
si sa stiti asta e cel mai tare joc am jucat toate jocurile in browser si asta e cel mai tare!!!!!
 

DeletedUser

Guest
spionaj.png


inainte deultimul update raportele de spionaj se vedeau normal dar de ieri de cand s-a facut udate-ul arata asa..Este o problema de server? :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6312

Guest
E foarte enervant ca se vad asa rapoartele, abia se vede numarul de unitati si tipul acestora :(
 
Sus