Probleme la transmiterea de circulare

  • Autor subiect DarkAngel 4ever
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Rar se poate da drumul la o circulara din prima incercare. Trebuie sa copiezi mesajul, sa te deloghezi, sa te loghezi din nou, paste si abia apoi o ia. Frustrant si pierdere de vreme. Am crezut ca numai la mine e problema, dar se pare ca este o problema generala, mai ales pentru utilizatorii de mozilla si chrome.
 

DeletedUser

Guest
pfff .eu nici nu mai dau ..ma enervez groaznic ..il transmit la un coleg si da el ca redirectionata,general ....altfel ..nu merge ..
 

DeletedUser

Guest
pe mozila patesc in fiecare zi chestia asta si inca unu cica un script nu raspunde enervant rau de tot mai ales daca te apuci sa dai atacuri si primesti faza cu un script nu raspunde cam te arzi
 

DeletedUser3457

Guest
pe mozila patesc in fiecare zi chestia asta si inca unu cica un script nu raspunde enervant rau de tot mai ales daca te apuci sa dai atacuri si primesti faza cu un script nu raspunde cam te arzi

Pai incearca sa joci de pe crome si nu o sa ai problema cu scripturile.sau dezactiveaza maimutioiul ala...pff ca nu mai stiu cum ii zice..e din cauza lui,scripturile lui sunt pentru versiunea 1x
 

DeletedUser6312

Guest
Pai incearca sa joci de pe crome si nu o sa ai problema cu scripturile.sau dezactiveaza maimutioiul ala...pff ca nu mai stiu cum ii zice..e din cauza lui,scripturile lui sunt pentru versiunea 1x

Ai perfecta dreptate... si eu am folosit opera, mult timp si intampinam dificultati in a trimite mesaje globale , acum utilizez chrome si nu mai am probleme. Si da, m-am enervat crunt pentru ca a trebuit sa schimb browserul si ar fi frumos daca s-ar putea remedia cumva problema :)
 

DeletedUser

Guest
Si eu am aceiasi problema...folosesc Chrome curat,fara add-on-uri,scripturi,prostii,etc...si aceiasi figura...

In afara de asta,nu mai pot muta subiectele de pe forumul intern de pe un tab pe altul...mai are cineva problema asta?
 

DeletedUser

Guest
Eu. Tot Chrome. Curat, fără add-on. Chrome acasă, mozzila la muncă. Aceleași probeleme. Nu știu cum e pe IE sau Opera. Nu folosesc.
 

DeletedUser5815

Guest
eu stiu ca inainte de fiecare globala trebuie sa dau un refrsh ca sa functioneze... abia apoi intru in mesagerie

tot chrome, fara alte nebunii
 

DeletedUser

Guest
Pai incearca sa joci de pe crome si nu o sa ai problema cu scripturile.sau dezactiveaza maimutioiul ala...pff ca nu mai stiu cum ii zice..e din cauza lui,scripturile lui sunt pentru versiunea 1x

e curat browserul fara nici un maimutoi cum zici u sincer m-am cam saturat sa schimb browserul
am folosit opera safari chrome ie pufff toate au cate o problema
 
Sus