Probleme generale Lumea Alpha

DeletedUser

Guest
Stergeti te rog cache-ul browser-ului si cookies-urile... Apoi relogheaza-te...
 

DeletedUser

Guest
ok.
cookies-urile leam gasit si leam sters, dar nu gasesc cache-ul.
poti sami zici te rog unde il pot gasi?
 

DeletedUser

Guest
Apasa CTRL + SHIFT + DELETE.. Alege de acolo cache si cookies-uri..

Dupa asta ar trebui sa-ti mearga totul corect.
 

DeletedUser

Guest
gata. sa rezolvat.

Mersi mult pentru ajutor.

poti sa inchizi subiectul
 

DeletedUser

Guest
nu pot face nimic pe lumea alpha. ma loghez dar in stg sus unde este harta este negru. nu pot raspunde la msg
 

DeletedUser1888

Guest
screepturi:


Mie nu imi merge la simulator ori ce trupa as baga nu imi calculeaza cate trupe imi mor mie si cate ii mor lui:| ce sa fac..

Ps: nu ii dau sa simulez din rapoartele din spionaj, bag de la mine trupe( stiu ca din simulator de la rapoarte nu fuctioneaza)
 

DeletedUser

Guest
am si eu o problema ca si el dar nu stiu de unde sterg cookies si cache
 

DeletedUser

Guest
A apărut o eroare internă. Încercaţi din nou mai târziu.

Am încercat pe 2 browsere + încă o colegă cu aceeași problemă.
 

DeletedUser

Guest
20110718-5qro-197kb.jpg
 

DeletedUser

Guest
sall eu nu pot intra deloc pe alpha si nici pe celelante lumi
 

DeletedUser

Guest
Ce mesaj de eroare primesti?

Incearca sa-ti stergi cache-ul si cookie-urile browser-ului. Inchide browser-ul si apoi redeschide-l si intra pe Grepolis.

Incearca de asemenea si cu alt browser sa vezi cel putin daca merge :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3394

Guest
ce se intampla in ultima vreme, de tot mai des ma scoate afara de pe server in timp ce joc. am sters cookie, etc., dar tot degeaba.
si nu e prima data. devine enervant. cand ti-e lumea mai draga si e ceva important de facut, hop cu pauza fortata.
nu se pot anunta din timp cand sunt intreruperi, ca se lucreaza, ca sa stim sa nu ne angajam in actiuni...?
 

Nihilius

Membru activ
Au picat toate jocurile inno games, nu am primit nicio stire despre eventuale lucrari de intretinere, deci e clar o problema neasteptata.
 

DeletedUser3394

Guest
am inteles. am banuit ca e ceva neasteptat, pentru ca mi-au confirmat si altii ca nu le functioneaza. deranjant e ca in ultima vreme se intampla cam des si mai am si ghinion ca se intampla mereu cand sunt in cursul unor actiuni.
 

DeletedUser

Guest
Nu reusesc sa ma loghez de la ora 14 cu aproxinatie. Nici sa schimb parola nu pot. Ce sa fac. este ceva cu ser=fverul sau cineva ni-a blocat contul?
 

DeletedUser

Guest
Inca nu am reusit sa ma loghez. Am inteles ca trebuia sa confirm un mail pe care nu-l am sau nu-l mai am de ieri. Nu inteleg insa de ce am fost blocat fara nici un motiv inainte de aceste confirmari?Cine a intrat pe contul meu sia schimbat datele?Si de ce trebuie sa fac eu diverse proceduri cata vreme eu NU AM FACUT DECAT SA JOC ASA CUM FAC DE DOI ANI.Ce se petrece cu datele si cu sistemul imformatic al acestui joc?
 

DeletedUser

Guest
In primul rand NU va puneti parole usor de ghicit, in al doilea rand ati primit un mesaj privat cu ceea ce trebuie sa faceti.
 
Sus