Problema!

DeletedUser

Guest
Eu joc impreuna cu iubita fiecare pe contul lui...dar locuim impreuna,deci jucam de la acelasi calculator...ce este de facut?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
da...eu am invitato pe insula cu mine...daca este o problema...unul din noi isi va sterge contul
 

DeletedUser13231

Guest
daca jucati de la acelasi calculator - e cont multiplu si va blocheaza pe amandoi.

mai bine unul din voi sterge contul si deschide un alt cont pe o alta lume de joc.

aveti voie sa jucati de la acelasi calculator dar pe lumi diferite de joc
 

DeletedUser13911

Guest
NU e nevoie sa faca asta.....intra la setari si pune contul iubitei la conexiune comuna!

- - - Actualizat - - -

daca jucati de la acelasi calculator - e cont multiplu si va blocheaza pe amandoi.

mai bine unul din voi sterge contul si deschide un alt cont pe o alta lume de joc.

aveti voie sa jucati de la acelasi calculator dar pe lumi diferite de joc
Nu mai induce in eroare jucatorii.....nu ai nici o treaba cu realitatea!
 

DeletedUser13911

Guest
Ea sa faca acelasi lucru in contul ei..sa treaca contul tau la conexiune comuna!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Din pacate singurele obtiuni pe care le ai pentru a beneficia de "ajutoarele " tutorialului sunt..imi pare rau sa iti spun..un nou inceput..sau alt cont.
 

DeletedUser13911

Guest
Pe asta nu am stiut-o.....e posibil.
Acum ceva timp in urma eu am executat varianta expusa de mine,ma enervau misiunile,dupa.....am simtit lipsa lor:(.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7210

Guest
Cand nu stii sigur stai in patratica ta nu faci pe atotstiutor:)
 

DeletedUser13911

Guest
Cand nu stii sigur stai in patratica ta nu faci pe atotstiutor:)
Nu am facut pe desteptul monser..am prezentat solutia pe care o stiam.De la ora 17 nimeni nu a dorit sa ii spuna baiatului ceva.La tine vad ca deodata ti-a revenit marinimia si te-ai hotarat sa bravezi ...again.
Cum sunt aproape convins ca varianta ta o stie DOAR un cerc restrans de "jucatori",.......incerc sa te ignor.
LE: ora 15 de fapt......
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7210

Guest
Nu am facut pe desteptul monser..am prezentat solutia pe care o stiam.De la ora 17 nimeni nu a dorit sa ii spuna baiatului ceva.La tine vad ca deodata ti-a revenit marinimia si te-ai hotarat sa bravezi ...again.
Cum sunt aproape convins ca varianta ta o stie DOAR un cerc restrans de "jucatori",.......incerc sa te ignor.
LE: ora 15 de fapt......


Daca atat te-a dus mintea atat ai facut nu e de mirare:D dar asta nu inseamna ca trebuie sa-i indrumi si pe ceilalti sa faca aceleasi grozavii:))
 

nicol 10

Stie Tot
imi era dor de inceputuri si chiar ieri m-am bagat pe Achilles, bine ca nu am facut miscarea cu anularea tutorialului, acum eram eu in situatia colegului ;)
 
Sus