Povestiri din Grepoland

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Avand in vedere ca ieri mi-a fost macelarit topicul de Povestiri si ca se forteaza un circ pe care am vrut sa il evit punand pe tava capul lui Orientalis in schimbul unei normalitati care nu s-a dorit sa existe ( isteria de ieri chiar nu trebuia sa se intample), voi continua sa postez cu Orientalis . Evident, cu monitorizare & stuffs.

Dar daca am intins palma in semn de pace si mi-a fost scuipata in ea, o sa ofer si obrazul.

Nu pot sa plec de aici doar fiindca unii vor asta. E un drept al meu sa postez aici cat timp respect regulile Forumului. Si le voi respecta.


Rog stergeti offtopicul ca sa post sa imi scriu Povestirile, fiindca vreau sa imi dedic timpul activitatii literare intense.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5815

Guest
Avand in vedere ca ieri mi-a fost macelarit topicul de Povestiri si ca se forteaza un circ pe care am vrut sa il evit punand pe tava capul lui Orientalis in schimbul unei normalitati care nu s-a dorit sa existe ( isteria de ieri chiar nu trebuia sa se intample), voi continua sa postez cu Orientalis . Evident, cu monitorizare & stuffs.

Dar daca am intins palma in semn de pace si mi-a fost scuipata in ea, o sa ofer si obrazul.

Nu pot sa plec de aici doar fiindca unii vor asta. E un drept al meu sa postez aici cat timp respect regulile Forumului. Si le voi respecta.
vai, cata melodrama .... nu te poti desprinde, nu? cum e cu viata reala in care ne trimiteai pe noi, ca vezi-Doamne, ne-am ingropat aici?
se pare ca cel care se incapataneaza sa nu iasa afara, in zapada, sa respire aer curat, esti tu ...

nu pot sa plec de-aici? ... dar ce, te retine cineva cu forta?
 

DeletedUser6312

Guest
:D Tania, nu mai poate fara noi, lasa-l sa se simta bine :D ahahhaaa

Aici parca ceream emoticons? B-)

Cavalere, as vrea si un emoticon FACE PALM daca se poate
cz22.gif
 

DeletedUser

Guest
:D Tania, nu mai poate fara noi, lasa-l sa se simta bine :D ahahhaaa

Aici parca ceream emoticons? B-)

Cavalere, as vrea si un emoticon FACE PALM daca se poate
Vezi atașament 985

facepalm06.jpg
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus