Posibilitatea de a bloca mesaje

DeletedUser

Guest
Titlul spune tot ar fi bine sa poti bloca mesajele de la anumiti jucatori
Este o functie utila, m-am saturat sa primesc de la oameni stresanti acelasi tip de mesaj pe care mereu dau stergere, stergere si iar stergere ar fi mai simplu sa-l pot bloca si sa isi scrie singur mesajele:mad:
 

DeletedUser

Guest
LE:S-a mai propus deja aceasta optiune.

PRO!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
vai de mama noastra

Nu sunt de acord , deoarece daca blochezi un jucator si chiar ai nevoie sa iei legatura cu el nu mai poti. Daca esti blocat de un membru al aliantei nu mai poti da circulara.

Deci : Contra ( si vezi ca s-a mai propus )

Acuma sincer, daca v-a mai aud odata spunand " GANDITI INAINTE SA SPUNETI CEVA" ma las de jocul asta.
Tu vezi ce aberatii spui?
Adica nu e bine sa se implementeze blocarea jucatorilor pentru ca daca ma blocheaza un membru al aliantei nu mai pot sa ii mai trimit circulara, dar e bine sa suport toate mesajele idiotilor care nu au bunul simti de a se opri din injuraturi.
Probabil tu ai fost intemeietorul vreunei aliante in care membri te blocau si nu te ducea capul sa ii concediezi.
Faptul ca te blocheaza un membru e clar ca nu aveti o relatie buna deci la ce sfantu dumnezeu dragutu sa il tin in alianta?
Spunemi tu ca eu nu inteleg.
 

DeletedUser

Guest
Aline draga eu am propus dar sincer raspunde-mi si mie la o intrebare
te rog esti pe post de a nu fi tu deacord cu niciunul care posteaza o idee
sau umbli dupa vreo functie lumineaza-ma si pe mine te rog
Sincer nu am nimic cu nimeni dar fa-ti un inventar la postarile tale si ai sa vezi
Iar referitor la propunere chiar as vrea sa se implementeze ca sint destui idioti
care trimit zilnic fel si fel de mesaje care pur si simplu te scoate din minte:mad:

In primul rand,nu inteleg cateva parti din postarea ta(probabil ca ai uitat de cateva semne de punctuatie,zic eu destul de importante).Nu sunt aici pe postul de a nu fi de acord cu ideile altora.Din cate vad,nu mi-am exprimat parerea despre propunerea ta.Ca sa mi-o exprim acum,sunt pro ideii tale.Cu cuvinte ieftine precum "draga" nu faci nimic.

Nu motivul pt. care esti nervos.Calmeaza-te si cauta-ma pe privat(daca discutam aici primim amandoi un bilet dus spre Tailanda,Hawaii,Caraibe,Bahamas etc.).


P.S.:Sunt contra anumitor propuneri deoarece sunt idioate si ar strica jocul.Sunt liber sa ma exprim,de aceea se numeste propunere.
 

DeletedUser47

Guest
Total pro. Aceleaşi motive pe care le-a spus şi Nebuchadnezzar II
 

DeletedUser

Guest
Probabil tu ai fost intemeietorul vreunei aliante in care membri te blocau si nu te ducea capul sa ii concediezi.
Faptul ca te blocheaza un membru e clar ca nu aveti o relatie buna deci la ce sfantu dumnezeu dragutu sa il tin in alianta?
Spunemi tu ca eu nu inteleg.

E clar ca nu s-a inteles ce am spus si s-au facut interpretari.
Revin asupra deciziei : PRO
Si pentru ati raspunde Nebuchadnezzar II , nu am fost intr-o astfel de situatie. Apropo, citeste si prima parte a postului meu.
 
Sus