Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Mr.SunShine

Stie Tot
Regretatul Xergio are ceva probleme (pe care nu am să le divulg- din motive strict confidentationale) și doctorul chirurg a comunicat familiei că trebuie sa il opereze pe creier astfel în câteva luni va deceda, presupun ca stiti în ce constă decesul... dacă el moare, acest forum va deveni o ruină totală.

Operatia durează câteva ore bune..... Operatia costa în jur de 35,000 lei dintre care 15% o suportă C.A.S iar restul sumei de 85% trebuie suportată de familie.

De asemenea, cautam și voluntari care să îl viziteze pe întreaga perioadă a spitalizarii. Va avea nevoie de foarte, foarte mult support moral pentru o vindecare mai rapidă dar și mai eficienta.

Pentru donații, contactati-l pe @Lord Smaug , donațiile se vor face pe revolut cel mai probabil.
Ii dati mesaj aici, fie îl găsiți pe Golgi sub numele de Azog The Defiler .

Cu multă stima și respect,
Al vostru viitor Doctor Gucci.
P.s.: peste 2 ani încep rezidențiatul.
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Te înțeleg de ce spui asta, de la tratamentul cu citostatice nu mai realizezi ceea ce vorbesti.
Sper că vor dona cat mai multi oșteni către @Lord Smaug omu care se ocupă cu strângerea donațiilor .
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Ba senilule imbraca in pula mea camasa aia de forta , baga mi as pula in cine dreacu o ia de pe tine
Te înțeleg și pe tine de ce esti recalcitrant, este datorita faptului ca esti un brancardier paRlit la UPU.

Tu asistent sau doctor nu vei ajunge nici în 10 vieti . Cel mult rămâi la stadiul de caraus cum esti și acum... iar dacă renunți la a mai cara cărucioare, paturi, targi vei ajunge să strangi gunoaie... asta tu vei alege de unde, cand și cum... Te poti angaja tot în spital ;)
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Și vezi că ai google să vezi ce te intereseaza brancardierule
Nu mai vrăji lumea ca esti asistent sau doctor.... sau mă rog, ca vei fi.

Vezi ca te striga aia de la UPU să duci un cadavru la morga.. acel cadavru fiind proasta de ma-ta.
 

TLCNDMM

Stie Tot
Cine mai citeste aici...macar vede de ce strangem bani sa l operam pe Guccilardo asta :))))
Buna demonstratie, bravo gucci
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Daca n ajung eu medic inseamna ca sunt sanse sa atingi si tu o femeie in afara de ma ta :(
Taci și înghite brancardierule

Cand vezi că vine mâncarea la pacienți, tanjejesti Si îți sclipesc ochii să primești și tu o porție ca să nu mai intri în salariul ăla infect pe care il aveti.
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Ăștia vor spune că, contul @un1catul este tot al meu. N am voie să dau un like ca gata este contul meu.

Am 2 conturi mr.sunshine și gucci.stallone. imi Sunt îndeajuns... alții au cate 5-10 conturi ca le este rusine cu propriul cont, propria imagine.
 

DoareRau

Membru Nou
Te înțeleg și pe tine de ce esti recalcitrant, este datorita faptului ca esti un brancardier paRlit la UPU.

Tu asistent sau doctor nu vei ajunge nici în 10 vieti . Cel mult rămâi la stadiul de caraus cum esti și acum... iar dacă renunți la a mai cara cărucioare, paturi, targi vei ajunge să strangi gunoaie... asta tu vei alege de unde, cand și cum... Te poti angaja tot în spital ;)
Sa ne mănânci pula la toti ,prapaditule pana iti iei tu rezidențiatul,faci laba la multi doctoranzi rahatule.Decat școlit cu sechele ca tine ...auzi la el stafilococ de toaletă care esti..
 

Xergio

Stie Tot
Sa ne mănânci pula la toti ,prapaditule pana iti iei tu rezidențiatul,faci laba la multi doctoranzi rahatule.Decat școlit cu sechele ca tine ...auzi la el stafilococ de toaletă care esti..
Da' zice la misto ma, n are asta treaba cu scoala...abia mai stie sa respire, cum il crezi? :))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus