Planificator de ... planuri

DeletedUser

Guest
Nici nu ai ce sa vezi la Assasin.
Vei astepta mult si bine sa vezi altceva decat laude de 2 lei!
Mare chestiune a zilei ,a reusit sa aduca 50 de bireme in fata navei!
Apreciez atacatorul ca a intuit ca e posibil sa se joace cu nave in fata balenei si nu a sacrificat multe trupe.Se vede ca stie jocul .
+1 de la mine!
 

DeletedUser

Guest
Pana acum inventam si spuneam povesti acum ai schimbat macazul, esti patetic/a, mi-a parut bine!
Tine-o tot asa ;)

Assasin cati ani ai??
mai invata grepolis si apoi sa iti permiti sa pui rapoarte pe forum.
Ai un os ca ai spart si tu o nava.Jalnic si trist ..
 

DeletedUser10574

Guest
Assasin cati ani ai??
mai invata grepolis si apoi sa iti permiti sa pui rapoarte pe forum.
Ai un os ca ai spart si tu o nava.Jalnic si trist ..

Incearca sa nu te mai bagi in seama cu mine asa gen „japca” ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8998

Guest
HA-HA-HA-HA
Generatia Tanara,generatia facebook.....))))))))
 

DeletedUser

Guest
ba iar va luati de astia mici? mai bine imi spuneti eu cu cine joc ? :D
 

DeletedUser

Guest
macar sunt in topic. imi fac planuri :D planul meu e sa raman in joc o luna macar (fara sa abandonez) !
momentan: ma bat cu satele si le fac misiunile :D si astept sa iasa astia din protectie sa pot sa fac si eu "Jefuitorul" (jefuiti 10000 resurse) caii mei asteapta potcoviti sa care resurse. deci sunt la nivel avansat =))
voi se pare ca sunteti boti toti 3 si nu stiti sa cautati un cont pe o lume de joc... tre sa fiu neaparat in fata sa ma vedeti? :D cristi (jack) sunt la 12 h cu transportoarele de tine :D.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10574

Guest
Nici nu ai ce sa vezi la Assasin.
Vei astepta mult si bine sa vezi altceva decat laude de 2 lei!
Mare chestiune a zilei ,a reusit sa aduca 50 de bireme in fata navei!
Apreciez atacatorul ca a intuit ca e posibil sa se joace cu nave in fata balenei si nu a sacrificat multe trupe.Se vede ca stie jocul .
+1 de la mine!
Cred că dacă s-ar acorda premiul pentru „cel mai penibil spamer” nu cred ca vei avea adversar. Dar lasă grepolisul pentru cei care cu adevarat merita sa facă comentarii... Tu ești egal cu cota mării ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Auzi ma?Tu dupa ce esti cum esti ,mai esti si insistent!Credeam ca ai sarit de undeva fara parasuta si am scapat de tine.Se vede treaba ca am gresit.
Daca tot dai din ochi pe praful asta(vezi sa nu faci conjunctivita),ia spune mai "saritorule",cat e cota marii?
 

DeletedUser

Guest
:">Ziua buna.
Sa inteleg ca planurile voastre se rezuma la schimbul de replici mai mult sau mai putin acide pe forumul extern?
Si, ca sa fiu on...vreau sa joc cat mai mult posibil pe lumea TAU, pentru ca, inca de la inceput am gasit cativa jucatori alaturi de care merita sa joc (ma refer la georgeasca si noname )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Eu am de plan sa ma las de fumat

SA imi dai si mie reteta daca iti iese,la mine a tinut 3 luni cu tompeta electronica.
pana de Revelion,cand am comis-o...si te pup papa,am luat-o de la capat!
 
Ultima editare de un moderator:
Sus