Pirates@New Life

  • Autor subiect DeletedUser8998
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8998

Guest
20 contra la 200

- - - Updated - - -

Editat la cerere...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Defapt cred ca ar fi tot cam 20 la 20 pt ca restul sunt umplutura. Nu cred ca exista alianta unde sa nu fie jucatori de umplutura. Cate orase au pierdut baietii in 64 la noi si azi umilire :)) a bagat unu de 30k o nava pe stecko si ala nervos a inceput sa il atace pe toate orasele :)) cate puncte a facut baiatu nostru nu mai spun ca s-a apucat si marele himera sa se dea in spectacol si a atacat si el :)) eh, noi va tinem pumnii. Dati in ei, nu va lasati.
 

DeletedUser8998

Guest
Mda....
Himera este baiat corect pacat ca il strica cheliosi inteligenti din new
Dar sper ca intro zi ca new asta sa nu mai existe pe lumea omicron
Sorin,Cristi si Eu le-am dat viata si acum fac ca si copii care ating varsta de 18 ani,fac chef dar e greu si cu cheful asta a lor,la noi este bautura[rum]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu stiu cat o sa mai chefuiasca daca sunt atacati din toate partile.
Nu vreau sa ma imbat cu apa rece dar sunt o gramada de aliante care vor ca new life sa dispara.
Se pare ca baietii au suparat multa lume :)
 

DeletedUser9445

Guest
Defapt cred ca ar fi tot cam 20 la 20 pt ca restul sunt umplutura. Nu cred ca exista alianta unde sa nu fie jucatori de umplutura. Cate orase au pierdut baietii in 64 la noi si azi umilire :)) a bagat unu de 30k o nava pe stecko si ala nervos a inceput sa il atace pe toate orasele :)) cate puncte a facut baiatu nostru nu mai spun ca s-a apucat si marele himera sa se dea in spectacol si a atacat si el :)) eh, noi va tinem pumnii. Dati in ei, nu va lasati.
tu vorbesti ca ataci cu transportoare fara usoare si vati ghinuit sami bagati nava pe un oras si miati bagato?nu cred,si primeam pe un oras peste 30 de atacuri in acelasi minut si se spargeau navele ia nu vorbi de alti
si aveti noroc ca eu nu am timp ca de nu nu ati mai fii pe m64
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ce am facut eu se numeste reorganizarea oraselor dar se pare ca unii ca tine nu au auzit inca de asa ceva :p
In al doilea rand nu poti spune ca biremele alea infinite au fost si sunt ale tale :)) sa fim seriosi. Cred ca toti ti-am distrus peste 2.000 bireme adunate de pe ambele orase si de fiecare data cand mai atacam aveai aduse alte bireme si nu putine.
E de tot rasul sa iti ia un jucator de 30.000 puncte un oras cand tu ai 300.000 puncte, parerea mea.
Oricum vom vedea noi cine va ramane pe m64. Pana atunci ai grija de tine, fii calm si incearca sa nu mai pierzi orase in favoarea pustilor de 30.000 puncte :)
 

DeletedUser9445

Guest
in primul rand sa dai atacuri full terestre pe orase dusmane nu se numeste reorganizare ,si prostime
in al 2 rand ala care mia bagat nava ,pana ieri era el inactiv si ma prins off dar se vede ca nu stii sa joci grepo ,eu am si o viata reala nu stau toata ziua in fata unui ecran si de esti mare jucator de ce nu esti locul 1?de ce eu sunt mai mare ca tine ?de ce tu esti on tot timpul on si eu off?si tot nu cresti si eu stau o ora pe zii dar cresc nu ca tine
 

DeletedUser8998

Guest
Nu va mai certati,postati rapoarte
Multi sunt eroi acum care acum cateva luni plangeau ca le sunt cucerite orasele
Printre ei esti si tu stecko asa ca stai calm si nu te agita cu o reusita
 

DeletedUser6873

Guest
m_20121220-itj5-37kb.jpg




Jucatori de top25..
 

DeletedUser7418

Guest
ce de cacao, ati jucat impreuna si acuma radeti unul de altul, frumos era grepolisul cand cei experimentati deabea asteptau sa te invete ceva acuma deabea asteapta sa rada de tine de parca trebuie sa te nasti stiut
 

DeletedUser

Guest
Pirates sunt cei uniti si muncitori.
NL are multa umplutura!
 

DeletedUser6817

Guest
ce de cacao, ati jucat impreuna si acuma radeti unul de altul, frumos era grepolisul cand cei experimentati deabea asteptau sa te invete ceva acuma deabea asteapta sa rada de tine de parca trebuie sa te nasti stiut

Daca pur si simplu nu sti ce sa intamplat, mai bine nu te baga inseama..
 

DeletedUser6873

Guest
ce de cacao, ati jucat impreuna si acuma radeti unul de altul, frumos era grepolisul cand cei experimentati deabea asteptau sa te invete ceva acuma deabea asteapta sa rada de tine de parca trebuie sa te nasti stiut


A cucerit 2 orase de la mine , stand la pomana ori atacand in haita cu pritenii lui , si imi suferea in fata punand la orase nume gen "De la mario", s.a.m.d.! Vreau sa arat ca este paralel cu jocul si a cucerit doar stand la "pomana" , altfel nu este capabil , precum multi altii din NL! Daca nu cunosti imprejurarile , te rog , abtine-te!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7418

Guest
nu am treba cu asta eu ziceam doar de faptul ca veniti pe forumul extern sa va stropiti cu noroi
 

DeletedUser

Guest
Opa!...Omicron ce vremuri...Yo yo yoy cu new life se duce de rapa:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus