Piață

DeletedUser

Guest
Propun ca atunci când se caută ofertele de la piață, să fie posibilitatea să se arate doar cele de la colegii din alianță. Un buton care să selectezi ori toate ofertele, ca acum, ori doar pe cele din alianță.
 

DeletedUser

Guest
Nu stiu in ce masura ajuta acest lucru. Cand ai nevoie de resurse iei de oriunde, nu neaparat de la colegii de alianta.
 

DeletedUser

Guest
Păi să zicem că alianța în care ești are război cu alta sau altele, dar nu cunoști după nick-uri pe toți adversarii, și vrei să eviți tranzacțiile cu ei.

Și ar fi mult mai ușor de implementat așa cum am propus eu, doar ce este din alianță, decât să scoată pe inamici din oferte...

Iei de unde vrei, dar dacă faci tranzacții cu oponentul, uneori nu va fi bine pentru tine (cred că se înțelege ce vreau să spun aici)...
 

DeletedUser

Guest
pai te uiti dupa nume...... si daca membrii din alianta au oferte exagerate????si dusmanii oferte cu care iesi u in castig ce alegi?..... si in plus..... poti viza o tranzactie si inainte sa o faci dai click pe numele ofertantului si vezi tot ce se poate despre el:)
 

DeletedUser

Guest
pai te uiti dupa nume...... si daca membrii din alianta au oferte exagerate????si dusmanii oferte cu care iesi u in castig ce alegi?..... si in plus..... poti viza o tranzactie si inainte sa o faci dai click pe numele ofertantului si vezi tot ce se poate despre el:)

ai încercat să dai click pe 1000 de ofertanți la piață? ca să te uiți după nume, să vezi care este și care nu este în război cu tine...
 

DeletedUser

Guest
eu am zis ( sa va intre bine in cap) VIZEZI O OFERTA SI ATUNCI DAI CLICK CA SA VEZI DIN CE ALIANTA E...... CA DOAR NU TE INTERESEAZA 1000000000000000000000000000000000000000000000000000 DE OFERTE

Acum ai inteles?
Sau trebuie sa-ti mai explic odata?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
eu am zis ( sa va intre bine in cap) VIZEZI O OFERTA SI ATUNCI DAI CLICK CA SA VEZI DIN CE ALIANTA E...... CA DOAR NU TE INTERESEAZA 1000000000000000000000000000000000000000000000000000 DE OFERTE

Acum ai inteles?
Sau trebuie sa-ti mai explic odata?

mai termina ma omule cu scrisul asta,era sa cad de pe scaun!!!

scuze de off-topic,dar imi strica vederea
 

DeletedUser

Guest
Am sa va rog frumos sa va argumentati parerile (obiectiv daca se poate)! Mesajele cu continut de genul "idee neinteresanta si nefolositoare", sunt doar pareri proprii neargumentate in nici un fel si chiar daca sunt acceptate pe acest forum, acele mesaje chiar sunt nefolositoare comunitatii si jocului :)

O zi buna in continuare!
 

DeletedUser

Guest
Se poate totusi sa nu se mai scrie cu culori si dimensiuni ale scrisului ce-ti scot ochiul ? ( nu ma refer la posturile adminilor si a moderatorilor )

On : Nu stiu la ce ajuta , deci nu as fi nici " Pro " nici "Contra" , dar avand in vedere ca ar putea sa micsoreze viteaza server-elor sunt "Contra".
 
Sus