PHEONIX

  • Autor subiect DeletedUser964
  • Data de început

DeletedUser964

Guest
Chiar te rog.....................dar sa spui adevarul nu minciuni,meph sa nu cumva sa-l cauti pe ultimate pe skype ca te baga la ignore:))))))))))))))
Sa trecem la lucruri serioase si sa sarim peste orgolii si sa ne limitam la joc,mai intai sa cresti polisul si sa cuceresti si tu un oras si sa lasi postatul pe forum si aberatiile tale neinteresante care plictisesc pe toata lumea

ps:nu spui lucrurilor pe nume si barfesti pe la spate de rupi,asa ca te rog...............


ok:
1. doaman presupusa conducatoare a unei alianta Columna [intra in razboi si de frica cere ajutorul celor din Argonautii pentru a-si rezolva problema, pentru ca alianta ei nu era in stare sa duca un razboi]

2. Ultimate01, o primeste in alianta si ii promite ca o va apara si chiar Argonautii vor ataca alianta cu care era ea dusman

3. Intre timp, Doamna zamfira isi gaseste un cont in Just do it, dar uita sa ma anunte, pe motiv ca "nu voia sa ma supar pe ea" [dar are un cont spion un Argonauti]

4. Cea care nu barfeste le spune tuturor programul meu pentru a stii cand sa ma atace, dar teapa pentru ca eram on.

5. Ma mut in JUst, unde dau de ea. O intreb daca a spus la dusmani programul meu, dar nu are tupeu sa imi recunoasca in fata:)

6. Ma minte [imi spune ca a primit cont in just de la un var de-al ei, dar ea cauta numai sa stea la caldurica, pentru ca fuge de atacuri ca de Dracu']

7. Face PNA cu toti dusmanii de langa ea pentru a putea creste linistit, si mai mult ii si sprijina:)

8. Ea nu isi rupe trupele pentru nimeni deoarece dureaza prea mult sa si le refaca, insa are nesimtirea de a cucerii polisuri golite de alltii

9. Vorbeste pe la spate pe toti jucatorii [madonna, teo, mihai, gabr13lla, teapa, etc], daca nu ma inseala memoria cred ca inca tin minte si cu ce ii barfeai :-?

10. Descoperim ca e spion si i se acorda sansa de a raman in JUST, dar nesimtirile nu le lasa deoparte.

11. Nu stie decat sa se planga la Valygti, la Mihai, la mine, la Gabriela, facand pe victima nevinovata:)

mai continuii? astea sunt cele care nu te fac prea mult de ras:)
daca ar fi sa le postez si pe celelalta, as putea scrie o carte despre tine [si nu la modul cel bun]



Lucruri serioase: Pe mine lumea Kappa nu ma "atrage", joc doar de placere, nu sunt "inrait". Te-ai clarificat? [bucurate ca nu te alerg pe lumea asta pentru ca ti-ai fi dat demult delete]


p.s: toti barfim, dar pana la o limita. ceea ce faci tu se numeste nesimtire:)
 

DeletedUser964

Guest
toti care ma cunosc imi stiu povestea........................nu are rost sa-mi bat capul cu tu...........pentru ca asta ar insemna sa dau din gura ce stiu eu despre tu si eu cum ti-am spus am clasa...............tu nici pe beta nu ai fost in stare sa ma alergi pe harta si ai intrat in just de frica ce te face sa crezi ca ai s-o faci pe kappa,te astept cu cea mai mare placere si cum ti-am zis ma axez pe fapte nu pe vorbe


ps:ai uitat de varianta in care tu dadeai conturi,conturile erau ale tale nu are rost sa le zic pe nume,ti-am zis vreau cuvinte adevarate nu minciuni,astea sunt doar vorbe spuse la oftica pentru ca stiu ca te oftici rau de tot si asa si trebuie:)))))


"nu are rost sa-mi bat capul cu tu" - vai de capul tau:))
"ce stiu eu despre tu" - vai de capul tau din nou :))

am venit dupa tine pe beta si te-ai lasat de joc:)) cand am ajuns sa ma consolidez si eu bine cu orase in zona ta, te-ai lasat de joc

p.s., conturile erau ale celor care s-au lasat, si din cate tin minte chiar ti-am dat unul si ai bagat un spion pe el:), ma insel cumva ?
eu nu ma oftic stai linistita, nu am de ce sa ma oftic pe tine, pentru ca nu mi-ai demonstrat decat ca umblii din "floare in floare" cu smiorcaitul. de ce sa ma oftic pe treaba asta?
 

DeletedUser

Guest
pai tu stii sa faci altceva decat sa razi?
pe skype daca imi aduc bine aminte eu ti-am dat ignore, deci tu nu ma interesezi:)) [bai chiar te cred mai mai decat te credeam pana acum:))]
tu nu vezi ca aduci in discutie la fiecare post ca eu mor de ciuda? vezi sa nu fie invers:))
idem si la "captezi si mie atentia"

da mi-ai dat ignore pentru ca nu dadeam 2 bani pe tine si ti-am zis din prima sa ma scutesti,si se pare ca tu erai ala care se smiorcaia
In al 2-lea rand eu cu gabriella vorbesc si ne respectam pentru ca suntem 2 persoane educate,madonna imi este cea mai buna prietena si vorbesc cu ea non stop si stii ca toata discutia a plecat de la faptul ca i-am luat apararea in fata prietenului tau care ii trimitea mesaje jignitoare la adresa ei ,teo cu toate ca in trecut am avut divergente cu el si-a cerut scuze fata de mine pentru ca s-a inselat si in momentul asta vb respectandu-ne reciproc iar cu domnu.zamfira din cate observi vorbesc dar la limita bunului simt in care nici eu si nici el nu ne jignim..........................prin tot ce am scris demonstrez ca tu minti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Imi cer scuze ca intervin aici, se pare ca am fost gentleman si am avut curajul sa iti trimit un mesaj cu felicitari pentru ca ai cucerit satul meu, dar vad ca nu e suficient. Ce altceva mai trebuie sa fac sa fiti multumiti... ?Referitor la atacurile privind celelalte lumi sunt inutile aici axativa pe lumea asta.:pro:

Aty asta e o disputa mai demult pe beta pe care unii nu vor sa accepte ca a trecut si inca traiesc in trecut.................tu nu ai nici o legatura si crede-ma ca nu sunt multumita ca ti-am luat orasul,este doar un joc si trebuie tratat ca atare ,tot ce conteaza e sa ne distram
 

DeletedUser

Guest
vesnica pomenire!:p
conducere puerila=>decadere totala
 
Sus