PERSONALITATEA LUNII MARTIE PE LUMEA Xi - PROPUNERI

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
PERSONALITATEA LUNII MARTIE

PROPUNERI
(Termen 27-31 Martie 2012)



Aşteptăm propunerile pentru această lună, respectând:​

Regulamentul concursului

- Propunerile/voturile vor fi făcute doar de către jucătorii activi ai lumii Xi (deţin min.2 orașe);
- Jucatori propusi sunt jucatori activi ai lumii Xi (deţin min.2 orașe);
- Nu se acceptă propuneri multiple din partea unui jucător (1 jucător = 1 propunere);
- Fiecare propunere va fi însoţită obligatoriu de o motivaţie ( fara motivatie nu luam in considerare propunerea);
- Este interzis ca un jucător să se propună/voteze singur;
- Pot fi propuşi şi acei jucători care au fost supuşi votului în luniile precedente;




PERSONALITATE:
- Ceea ce este propriu, caracteristic fiecărei persoane și o distinge ca individualitate
- Persoană cu aptitudini deosebite și cu alese însușiri intelectuale și morale, care se realizează și se manifestă în mod practic prin reușite
într-un anumit domeniu de activitate

*** Va rog frumos sa verificati daca numele propus de voi este scris corect si apartine unui jucator de pe aceasta lume, in caz contrar propunerea dumneavoastra nu este acceptata in finala !


Lista de propuneri
1) satan1st
2) eugenides
3) trayanus tribalus
4) Nemuritorul 1
5) Mar -
6) Armany29
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Buna dimineata, as dori sa il propun pentru personalitatea lunii martie pe colegul meu satan1st, care este unul dintre cei mai activi jucatori ai lumii xi, plus unul din jucatorii care isi ajuta foarte mult colegii si sare in ajutorul tuturor. De asemenea jucatorul care se afla pe primul loc la atacatori, aparatori si luptatori.

Propus
Multumesc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Propun pe jucatorul si prietenul meu eugenides...pe langa faptul ca se afla pe primul loc pe lumea xi,este un jucator deosebit,un om pe care te poti baza oricand dand dovada de un caracter aparte.Din punctul meu de vedere merita cu prisosinta titlul de personalitate a lumii xi.


Propus
Multumesc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Il propun pe jucatorul trayanus tribalus pentru ca este un jucator foarte bun , cu experienta in acest joc si care isi ajuta foarte mult colegii...si mai este un jucator care vorbeste foarte putin si face multe .

Propus
Multumesc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Buna ziua!
Propunerea mea este Nemuritorul 1, un lider de exceptie,care cauta sa inteleaga clar care este problema aparenta cu care are de a face alianta si studiaza cu atentie toate datele problemei,stabilind mai multe rezolvari posibile,alegand-o mereu pe cea mai buna.Un prieten de nadejde,pe umarul caruia te poti sprijini,si nu in ultimul rand,un jucator foarte bun.


Propus
Multumesc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Da asa e . Cand ai probleme stii ca ai pe cineva cu care poti rezolva amiabil si in mod prietenesc.Si sa nu mai zicem ca si-ar da si satele ca unii sa joace in continuare.Om cu caracter impecabil si demn de respectul colegilor.
 

DeletedUser

Guest
salut voua as dori sa propun si eu pe eugenides este un jucator activ intelegator si foarte comic :) aa si este pe primul loc pe lumea aceasta asa ca eu sincer cred ca ar merita din plin sa fie personalitatea xi



Este pe lista
Multumesc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Va salut,
Propunerea mea este Mar - dupa parerea mea el ar fi genul de jucator "complet" daca luam in calcul activitatea, atacul, apararea si modul in care colaboreaza cu colegii.


Propus
Multumesc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Il propun pe Armany29.Este un coleg bun, integru si un bun strateg desi nu se implica in functii de conducere.

Propus
Multumesc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9004

Guest
il propun pe david658.Un mare strateg,cel mai bun coleg care l-am avut
 

DeletedUser

Guest
5664 david658 1414 Imperiul Bizantin 1 1414


jcuatorii propusi trebuie sa aibe minimun 2 orase :|
 

DeletedUser

Guest
Imi pare rau Marius1998., dar propunerea ta nu este vlaidata ( explicatia o gasesti in postul lui dyucy )


Multumesc dyucy ;)



Ps: imi cer mii de scuze pentru intarziera topicului cu votul. Promit ca maine pe seara il aveti.
Multumesc pentru rabdare !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus