Personalitatea Lunii Ianuarie pe Lumea Alpha

  • Autor subiect DeletedUser5870
  • Data de început

Personalitatea Lunii pe Lumea Alpha este :


  • Total votanți
    29
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5870

Guest
Pfuu....acum daca trebuie, dau, ce sa fac :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Avand in vedere faptul ca il am coleg de alianta pe Adfly si ptr ca timpul ce il petrec pe joc mi-a permis sa il cunosc, pot spune ca este un profesionist si un om de nota 10. Am schimbat cateva replici si cu 06 HOK ce ne-a fost ca si coleg si mai apoi a plecat spre alte orizonturi. Despre Edy4vali, doar am auzit cuvinte de lauda din partea unor jucatori ce prefer sa ramana doar in mintea mea. Din pacate, nu se poate da decat un singur vot...
 

DeletedUser1644

Guest
ietete ca am dat si eu un ochi pe aici dupa multa vreme... dupa cum ma si asteptam sa cam instalat plictisul pe lumea Alfa si tacerea si pe acest forum...:))

ca sa fiu onn topic am votat si eu aici pe bunul si vechiul preten Edy despre care stiu ca are o personalitate beton si e un bun strateg..:))

va doresc succese si sa auzim numai de bine...
 

DeletedUser245

Guest
Desi oricine are cont pe acest forum poate vota, totusi din respect pentru jucatorii din lista ar trebui sa se abtina de la vot cei ce nu au sau nu au avut cont pe lumea respectiva (in speta, Alpha).
Spre exemplu la mine - de poamana exista in clipa asta 8 voturi, 6 sunt blankuri a unor jucatori care nu activeaza sau nu au activat pe alpha( iar daca cumva au activat cu siguranta nu am interactionat vreodata). Al-7-lea are cont activ pe joc, singurul de altfel...
--- si bineinteles prietenul casalotul !!!! Ma bucur sincer ca te regasesc macar aici ! Iti duc dorul pe joc ca dusman . :-s
 

DeletedUser6187

Guest
Stau si ma amuz copios, personalitatea lunii...Se pare, dragi moderatori, ca imaginatia dumneavoastra trece printr-o perioada foarte dificila. Ce fapte marete si pline de glorie au facut membrii propusi pentru personalitatea lunii? Acum trebuie sa ma astept saptamana viitoare la un concurs ”Frumosul Samaritean” sau ”Golgheterul campionatului”. Sper ca nu am suparat prin comentariul meu colegii aflati in competitie dar eu cred ca nu va face cinste o asemenea distinctie fantastica...
 

DeletedUser245

Guest
ohooo... :) ce de voturi am :) Merci colegilor din Macedonia ca ma apreciaza !
- Scuze ca sunt iar semi-off topic dar asa il lamuresc si pe klakill care oricum vorbeste in plus neavand cont pe Alpha :
Acesta fiind primul concurs de acest gen pe alpha, rezultatul nu reflecta neaparat personalitatea lunii. Votul este in mare pentru activitatea totala.
-----

Desi imi sunt strategic dusmani pe joc dar prieteni in relatii (""prieteni-dusmani"" cum bine spunea un ....prieten-dusman) - adevaratele personalitati ale lunilor anterioare sunt urmatoarele :


decembrie 2011 - nokent - in urma plecarii lui Chas3r si dizolvarea Die.-ului in multe fractiuni marunte si neinsemnate, nokent a reusit in decembrie, in mai putin de 2 luni sa reuneasca majoritatea membrilor activi ai fostului Die. in o alianta noua, alianta caruia el i-a pus bazele.

ianuarie 2012 - bundy0707 (vechiul Kiss pentru cine stie) -motivul : a revenit pe joc pe un cont nou si a reusit sa formeze prin fuziuni si scindari de alte aliante , o alianta noua si destul de puternica .

ianuarie 2012 - push2-lica - la concurenta cu bundy0707 -care a reusit sa cucereasca cu a sa alianta Macedonia diploma pentru finalizarea a 4 minuni ale lumii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6187

Guest
nu ai reusit sa ma convingi cu nimic. verifica mai atent daca am cont pe alpha sau nu... doar o sa devii o personalitate a lumii si trebuie sa nu faci afirmatii care nu au acoperire, pentru necunoscatori clasament-klakill poate ma gasesti pe acolo.
Cu privire la colegii mentionati ca fiind personalitatile lunilor trecute tot ceea ce au realizat ei s-a bazat pe o actiune de grup primind ajutor din partea colegilor,cum e normal de altfel, ceea ce ma face sa cred ca nu au facut nimic deosebit de ceea ce era normal sa faca ca si intemeietor sau lider al unei aliante. Imi mentin inca o data ideea ca este o distinctie acordata de moderatori nascuta din lipsa de idei din partea lor, venita sa anime putin inactivitatea de pe forum
 

DeletedUser245

Guest
distinctie acordata de moderatori ... venita sa anime putin inactivitatea de pe forum
Pai normal ca asta este. Ce ar putea fi altceva.... Si totusi a prins putin daca discutam noi aici !

Cat despre colegii mentionati ca fiind lunile trecute... motivul scris de mine mi se pare foarte-suficient. Ce ar trebui sa faca un jucator pe alpha ca sa poata fi mentionat aici ? (in opinia ta)
-----
ERATA - klakill are cont pe Alpha. De obicei nu vorbesc prostii si am cautat inainte sa scriu. Dar se pare ca nu am cautat bine! - scuzele mele .
 

DeletedUser

Guest
mda nu stiu dupa ce criteri sa facut acest sondaj .. dar dupa parerea mea sunt multi cu personaliate pe lumea alpha .. din cei ce am avut tangente eu .. edy are votul meu .. cu restu nu am prea colaborat prea mult ca sa pot sa imi dau cu parerea .
 

DeletedUser

Guest
Tot Edy...

Desi erau mai multi care puteau fi acolo (inclusiv cei enumerati de Edy in alt post.)
 

DeletedUser5870

Guest
edy4vali - este Personalitatea lunii Ianuarie pe Lumea Alpha! Felicitari !!!


Concursul se va desfasura in fiecare luna astfel :
- ultimele 5 zile din luna - Propuneri
- primele 5 zile din luna urmatoare - Vot
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus