Personalitatea lunii ianuarie 2012

  • Autor subiect DeletedUser7851
  • Data de început

In ianuarie am ales pe:

  • bubulica1

    Voturi: 4 9,8%
  • ccmanageru

    Voturi: 2 4,9%
  • cludia

    Voturi: 11 26,8%
  • entertainment

    Voturi: 15 36,6%
  • glomerula

    Voturi: 2 4,9%
  • mihocg

    Voturi: 3 7,3%
  • nyby

    Voturi: 0 0,0%
  • POLISDOG

    Voturi: 0 0,0%
  • sist3m

    Voturi: 3 7,3%
  • veninosu

    Voturi: 1 2,4%

  • Total votanți
    41
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7851

Guest
Votam personalitatea lunii ianuarie 2012.


mersul-si-directia-economiei.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
este irelevant

trebuia sa faceti acest poll cand inca se juca lumea epsilon. acum ar avea sens doar un Old Time. acum ceea ce votam e pierdere de vreme.interesant e domnilor admini ca aveti oameni aici care au fost propusi pe nicaieri. i-ati pus asa ca sa fie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Bubu....se stie :)

Te-am votat cu drag prietene...:D

PS. a ajuns intr-adevar la mine mesajul tau,dar inca odata si pt ultima data : te inseli amarnic!:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Domnisoara albastra....De ce forumul are skin-urile diferite la sondaje?!
 

DeletedUser7685

Guest
E voie sa pocim numele jucatorilor? Se scrie "entertainment". Cine a dat-o de gard? Doamna sau domnisoara moderator?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7851

Guest
Doamna a gresit, doamna repara si isi cere si scuze
 

DeletedUser

Guest
Bubu....se stie :)

Te-am votat cu drag prietene...:D

PS. a ajuns intr-adevar la mine mesajul tau,dar inca odata si pt ultima data : te inseli amarnic!:D
1. Sunt nemultumit ca m-ai votat,am eu o rafuiala cu doamna albastra ..caci nu ma auzit ca nu imi plac "spectacolele" si ma autoexclud:D
2:D,care mesaj? ala cu mobutu..si blacktrack4??? cu ala gresesc ..sau ma rog dau gres:::)??
 

DeletedUser

Guest
Iertati...
dar:
PERSONALITATE = (dex) Persoană cu aptitudini deosebite și cu alese însușiri intelectuale și morale, care se realizează și se manifestă în mod practic prin reușite într-un anumit domeniu de activitate.

Criteriile pe care le-am vazut ("bun atacator", "bun aparator", "bogat!!!(am vazut si criteriul asta!!!)", "recorduri de orase" etc) dpmdv nu au nici o legatura cu termenul "personalitate". Evident...fiecare interpreteaza cum doreste "alese insusiri"....sau...termenul de "reusite", n'est pas?! Totusi vis-a-vis de termenii INTELECT si MORAL ar trebui sa nu existe dubii, n`est pas again?
Vorba cuiva de aici (si bine a zis!), daca era pe lista si badea Golden Wrong Eye Traian, iesea primul! Are "alese insusiri" si "se manifestă în mod practic prin reușite" in sectorul d-lui de activitate! CLAR! si e clar intelect! morala e doar pentru, cum le zice la aia...pensionari? (avem asa ceva?? ...cativa dom presedinte)
Poporul stie de ce! (de fapt habar nu are, dar da bine la propaganda si politica, precum...politica si propaganda in lumea epsilon).

Am votat si eu tot romaneste. Pentru ca daca e sa votam de-alde "bun atacator", "bun aparator", "multe orase", "alianta no1", "diplomatul lunii", "descurcaretul anului", "personalitatea lunii" (si a pamantului,nu?) avem de unde sa (ne) alegem...

Regards (a se citi cu intonatie de prim ministru! roman!)
 

DeletedUser

Guest
Stimata Doamna albastra,cine o castigat pe Epsilon ..???........vad egalitate ...insa ..pentru luna 02 ..nu trebuia sa inceapa iarasi ..tam tam-ul ..sau din lipsa de personal votant si alte detalii ..NU se va mai tine......asteptam cu interes:D
 

DeletedUser7851

Guest
In urma votului, câștigîtorul lunii ianuarie este entertainment
Felicitari!
Pentru luna februarie o sa deschid un nou topic pentru propuneri.
Vă aștept să vă exprimați opiniile, sugestiile și părerile.
Mulțumesc celor ce au votat și celor ce vor vota. :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus