Personalitate + Interviu = Combinate.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Că tot nu prea mai propune lumea jucători,iar administratorii nu mai sunt atât de siguri că oamenii vor aceast concurs,vin cu o propunere suficient de interesantă...Deci:

Se vor face propuneri pentru personalitatea lumii,iar câștigătorul lunii respective,primește un interviu de la moderatorul lumii respective...

Asta s-ar întâmpla pe fiecare lume...

Aceasta este propunerea,zic eu,suficient de interesantă....Acum rămâne să vedem dacă o vor lua în calcul cei din-tâi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ce inseamna "primeste un interviu de la moderatorul lumii respective"?
 

DeletedUser

Guest
Ce inseamna "primeste un interviu de la moderatorul lumii respective"?

Să presupunem că ai fost votată ca și personalitate a lumii Zeta,și ai câștigat.
moderatorul lumii zeta,îți va lua un interviu...știi sigur ce trebuie să conțină acel interviu...
 

DeletedUser

Guest
Pai exprima-te cum trebuie "castigatorului va acorda un interviu moderatorului lumii respective" ca din ce ai spus tu se intelege altceva. Si nu trebuie sa presupui, eu chiar am fost votata Personalitatea Lunii pe Lumea Zeta, in ciuda personalitatii mele dificile :))))))))

.știi sigur ce trebuie să conțină acel interviu...
si aici iar m-ai pierdut...
 

DeletedUser

Guest
Pai exprima-te cum trebuie "castigatorului va acorda un interviu moderatorului lumii respective" ca din ce ai spus tu se intelege altceva. Si nu trebuie sa presupui, eu chiar am fost votata Personalitatea Lunii pe Lumea Zeta, in ciuda personalitatii mele dificile :))))))))

si aici iar m-ai pierdut...

Am scris : "câștigătorul lunii respective,primește un interviu de la moderatorul lumii respective..."
Ai dreptate,m-am repetat,dar...In rest,nu m-am exprimat gresit...

PS:Ar fi bine să-ți cumperi o hartă. ^^
Oare,colegii/colegele tale,care au luat un interviu până acum,chiar dacă știam că și tu ai luat un interviu,ce fel de întrebări puneau?
 

DeletedUser

Guest
Pai ori i se ia interviu castigatorului ori primeste un interviu.
 

DeletedUser

Guest
Pai ori i se ia interviu castigatorului ori primeste un interviu.

Offf....Grea e viața când există "păi?" sau "de ce?" ...
I se va lua un interviu,un interviu care va avea protagoniști două persoane : x & z.
x - moderator
z - Câștigătorul lunii respective la concursul "Personalitatea lunii".
 

DeletedUser

Guest
Că tot nu prea mai propune lumea jucători,iar administratorii nu mai sunt atât de siguri că oamenii vor aceast concurs,vin cu o propunere suficient de interesantă...Deci:

Se vor face propuneri pentru personalitatea lumii,iar câștigătorul lunii respective,primește un interviu de la moderatorul lumii respective...

Asta s-ar întâmpla pe fiecare lume...

Aceasta este propunerea,zic eu,suficient de interesantă....Acum rămâne să vedem dacă o vor lua în calcul cei din-tâi.

Aici ai spus ca primeste un interviu.

- - - Updated - - -

Să presupunem că ai fost votată ca și personalitate a lumii Zeta,și ai câștigat.
moderatorul lumii zeta,îți va lua un interviu...știi sigur ce trebuie să conțină acel interviu...

Iar aici ca i se va lua lua un interviu.

PS:Ar fi bine să-ți cumperi o hartă.
si aici iar n-am inteles ce ai vrut sa spui...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
"a primi" si "a lua" ai acelasi inteles? Moama, am termiat scoala de prea mult timp cred... Gramatica limbii romane s-a schimbat asa de mult?
 

DeletedUser

Guest
Aici ai spus ca primeste un interviu.

- - - Updated - - -



Iar aici ca i se va lua lua un interviu.

si aici iar n-am inteles ce ai vrut sa spui...

Unele lucruri trebuie să rămână secrete...


Da,"moama",s-a "schimbat" mult...Primește un interviu din partea moderatorului...Așa se spune cică în "shăwbiz"...Iar : moderatorul îi va lua un interviu,este clar ce vrea să zică...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Primește un interviu din partea interviului
Nu mai spune de-astea ca imi creste tensiunea peste limita admisa de lege...

Intervievatul/interlocutorul(in cazul de fata castigatorul) da interviu.

Intervievatorul/reporterul(in cazul de fata moderatorul) ia interviu.
 

DeletedUser

Guest
Nu mai spune de-astea ca imi creste tensiunea peste limita admisa de lege...

Intervievatul/interlocutorul(in cazul de fata castigatorul) da interviu.

Intervievatorul/reporterul(in cazul de fata moderatorul) ia interviu.
Pardon,recunosc...Vina mea....Mă grăbeam să scriu! :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus