Pentru alex . . . 2nice

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Cu mare durere in suflet…doresc sa va anunt ca in data de 07.04.2011 in jurul orei 17:59 – 18:00, dragul nostru coleg si prieten, Alex alias 2nice s-a stins din viata.

Atat eu, cat si familia acestuia, nu dorim sa intram in detalii, avand rugamintea expresa..si din tot sufletul…sa ne respectati aceasta decizie.

Acest anunt este scris in amintirea lui Alex…care ne va lipsi enorm..noua..celor dragi si apropiati lui…

Prin acest mesaj…doresc sa ne aducem aminte..de bune si de rele..de orice a impartit cineva candva impreuna cu el…

De asemenea, am rugamintea din tot sufletul, ca DUMINICA, in data de 10.04.2011, la ora 14:00, atunci cand Alex va pasi pe ultimul drum …ca fiecare dintre voi..care simte sa faca acest lucru…sa aprinda o lumanare, fix la aceasta ora.

DUMNEZEU SA TE ODIHNEASCA IN PACE, ALEX !

IMI VEI LIPSI ENORM !
 

DeletedUser2795

Guest
DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA!

images
 

DeletedUser5706

Guest
Rip

candle.gif

Odihneste te in pace drag prieten ..nu vei fii niciodata uitat:(
 

DeletedUser

Guest
Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca

nu am avut ocazia sa-l cunosc dar asta nu inseamna ca nu pot sa-i aduc un omagiu unui OM .

Daca toti intemeietorii ar boteza pentru 24 h aliantele "2nice" pentru ca peste tot sa-i fie pomenit numele ar fi un gest de respect .

Dumnezeu sa-l ierte
 

DeletedUser3991

Guest
R.i.p

Dumnezeu sa il ierte si sa-i faca tarana usoara!
Condoleante familiei !
 

DeletedUser5706

Guest
nu am avut ocazia sa-l cunosc dar asta nu inseamna ca nu pot sa-i aduc un omagiu unui OM .

Daca toti intemeietorii ar boteza pentru 24 h aliantele "2nice" pentru ca peste tot sa-i fie pomenit numele ar fi un gest de respect .

Dumnezeu sa-l ierte

eu am facut o deja....am trimis aceeasi rugaminte si catre restul..dar.....
 

DeletedUser

Guest
Cu durere și tristețe în suflet am aflat și eu cu câteva minute în urmă cumplita veste.
Reborn, pe toate lumile unde mai există, îi va aduce un omagiu.

Dumnezeu să te odihnească în pace, Alex.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2467

Guest
imi pare sincer rau sa aud asta...a fost un coleg si un jucator de nadejde.....nu va fi uitat.
 

DeletedUser

Guest
Gand

Un gand venit din departare
de la un om ce nu te-a cunoscut nicicand
si ar vrea s-aduca..... putina alinare
acelora ce te-au vazut plecand

Pe scuturi se aduceau in vremuri epocale
acei plecati devreme dintre noi
astazi avem doar scuturi virtuale
dar vrem sa sti c-ai fost si esti cu noi

Ziua de azi va fi una de pace
si-n pace vrem a te odihni
 

DeletedUser

Guest
:(((((

Multumiri celor ce au scris cateva cuvinte...toate condoleantele si cuvintele de drag au fost transmise familiei mai departe...nu sunt mirati, caci Alex a fost foarte iubit, insa se bucura pentru suportul vostru moral..si gandurile bune...

Multumiri Reborn-ului..pe care Alex i-a considerat elita adversarilor si cu care a fost foarte mandru sa joace chiar si in tabere adverse...si multumiri pentru gestul nobil de a-i aduce un omagiu pe toate lumile...

Mi-am permis din partea tuturor...a echipei Grepolis...sa ii astern la picioare aceste flori...va rog sa scuzati mana care apare in poza..batea un vant puternic desi era soare...:((

Alex.jpg
 

DeletedUser

Guest
Multumiri celor ce au scris cateva cuvinte...toate condoleantele si cuvintele de drag au fost transmise familiei mai departe...nu sunt mirati, caci Alex a fost foarte iubit, insa se bucura pentru suportul vostru moral..si gandurile bune...

Multumiri Reborn-ului..pe care Alex i-a considerat elita adversarilor si cu care a fost foarte mandru sa joace chiar si in tabere adverse...si multumiri pentru gestul nobil de a-i aduce un omagiu pe toate lumile...

Mi-am permis din partea tuturor...a echipei Grepolis...sa ii astern la picioare aceste flori...va rog sa scuzati mana care apare in poza..batea un vant puternic desi era soare...:((

Alex.jpg

Frumos gest!
 

DeletedUser5706

Guest
.....

Ramas bun drag prieten...nu vei fii uitat niciodata :((

24eriat.jpg

multumiri tuturor care au acceptat ca acest lucru sa fie posibil
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus