Pe harta, la razboi

DeletedUser

Guest
Pe o lume de joc a Grepolisului se intampla foarte multe lucruri in fiecare zi: aliante ce formeaza pacte noi, incep razboie noi sau pur si simplu presiunea e prea mare asupra lor si se destrama.

Desigur, sunt si foarte multe dusmanii vechi.. Razboaie ce dureaza si probabil vor dura pana la inchiderea lumii... Harta de joc e mereu surprinzatoare.

Un lucru e sigur, noi nu putem tine pasul cu toate aceste modificari si, in plus, drumul spre "cea mai buna alianta" e lung si presupune si putina propaganda... Astfel va invitam pe voi, jucatorii acestei lumi, sa ne spuneti ce aveti pe harta.. Cine se lupta cu cine.. De ce credeti ca veti castiga voi si nu veti lasa orasele voastre sa cada pe mana "tiranilor"!?


W.O.G (impreuna cu academia):
Red.png
Legio Dacorum:
Blue.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Eu sunt un jucator din W.O.G,noi si cu academia noastra ii avem pe toti de pe harta ca dusmani,am fost intodeauna cei mai buni si asa ca am tupt pactele cu celalte aliante pentru a fii si mai tari
 

DeletedUser

Guest
asha si? ... tema noua ca sa ai ce sa stergi maine-poimaine?

PS: ti.am trimis un ticket pe joc ... poate este bun simt sa nu fie inchis inainte de a fi rezolvat. Multumesc
 

DeletedUser

Guest
asha si? ... tema noua ca sa ai ce sa stergi maine-poimaine?

PS: ti.am trimis un ticket pe joc ... poate este bun simt sa nu fie inchis inainte de a fi rezolvat. Multumesc

Poate voi da stergere,dar nu din cauza pierderilor oraselor mele,ci sa nu ma mai stresati cu mesajele voastre ca sa nu va mai atac
Si multumesc pt ticket
 

DeletedUser

Guest
@Seco2nd: Cred ca mie imi era adresat raspunsul lui nt06rof :)

@nt06rof: Si ai considerat ca trebuie neaparat sa ma anunti si aici? Si sa-mi spui frumos si argumentat intr-un mediu privat ca nu esti de acord cu inchiderea sau stergerea unei teme nu se putea?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
@Seco2nd: Cred ca mie imi era adresat raspunsul lui nt06rof :)

@nt06rof: Si ai considerat ca trebuie neaparat sa ma anunti si aici? Si sa-mi spui frumos si argumentat intr-un mediu privat ca nu esti de acord cu inchiderea sau stergerea unei teme nu se putea?
eu cred ca era adresat mia
@nt06rof zi tu cui ii era adresata postarea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1011

Guest
Seco2nd, nu era pentru tine, nu te mai agita ca sprayul degeaba...

- - - Updated - - -

Norbite, ca idee, lasa macar acest post sa fie cu sange si soric...daca nu, colegi din wog, facem unul direct pe grepo XI...intre alianta LD si WOG...sa vedem daca ne mai sterge posturile si acolo.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8418

Guest
Cei cu aglomeratia asta,mai incetu ca nu ma pot adihni din cauza ta chinezule
 

DeletedUser1073

Guest
http://ro.grepostats.com/world/ro14..._alliance=1429&min_points=&max_points=&page=0
http://ro.grepostats.com/world/ro14...y_alliance=147&min_points=&max_points=&page=0

pt cine este interesat de raportul in lupta, acesta este net superior Legio.
iar apropo de orasele pierdute de legio 99% erau de la inactivi(care in scurt timp au disparut) sau de la nou veniti neintegrati in sistemul Legio.

La w.o.g regasim asa:

satan1st: 6 orase pierdute in fata Legio (2 reprize de cate 3 iezi)
teutz: 4 orase pierdute in fata Legio
la categoria altii : ovidheo, dr.d3ad, Bugsy Siegel, Red Shogun, akrays,winr76

si marii castigatori:
tudorlupascu97 a pierdut 30 orase in fata Legio... 30!!!!!?????!!!!
ce naiba cauta asta in w.o.g????
picoras a pierdut 22 orase in fata Legio... .....
 

DeletedUser

Guest
Citam din clasament:

Poziţie Nume Puncte Alianţă Oraşe Medie puncte


253 gabit 325942 LEGIO DACORUM 32 10186
 

DeletedUser1073

Guest
Citam din clasament:

Poziţie Nume Puncte Alianţă Oraşe Medie puncte


253 gabit 325942 LEGIO DACORUM 32 10186

macar eu nu m-am refugiat la dusman :)). am inceput lumea cu mafioata si chinyvarupe doar ca eram la 2 mari distanta de ei. am preferat sa raman cu un oras traversand marile decat sa ling unde scuip.;) vezi ca arhiva e la indemana si stim cu totii trecutul tau pe Xi. nu te mai da mare patriot in wog ca am vazut cum intorci armele si schimbi macazul. eu ma ocup cu diplomatia in Legio. Din pacate pentru mine sunt lipsit de obiectul muncii pentru ca Legio nu are pacte. sau sa facem ca alianta ta adoptiva: suntem prieteni pana va luam orasele si cand nu mai putem lua ne facem dusmani ...
 

DeletedUser10583

Guest
Citam din clasament:

Poziţie Nume Puncte Alianţă Oraşe Medie puncte
253 gabit 325942 LEGIO DACORUM 32 10186
te-ai bucurat ca ai gasit un jucator cu mai putine puncte decat tine. pai gabit nu e arhitect. pffff...cu mai putine puncte si orase decat tine si tot te face. mai bine nu postai .
 

DeletedUser

Guest
picoras a pierdut 22 orase in fata Legio... .....

gabit imi pare foarte rau ca nu pot sa stau toata ziua pe joc..si ca am si eu o viata infara acestui joc mult mai fascinanta decat grepolisul..;)nu ca altii ;) si imi pare foarte rau ca am stat cu toate cele 22 de orase pe granita..:)...

- - - Updated - - -

te-ai bucurat ca ai gasit un jucator cu mai putine puncte decat tine. pai gabit nu e arhitect. pffff...cu mai putine puncte si orase decat tine si tot te face. mai bine nu postai .
da gabit e un cuceritor de la interne si de la inactivi..:) dupa cum arata grepostats cu exceptia a 2 orase care le`a luat de la dracula...Felicitari..;)
 

DeletedUser

Guest
gabit imi pare foarte rau ca nu pot sa stau toata ziua pe joc..si ca am si eu o viata infara acestui joc mult mai fascinanta decat grepolisul..;)nu ca altii ;) si imi pare foarte rau ca am stat cu toate cele 22 de orase pe granita..:)...

- - - Updated - - -

da gabit e un cuceritor de la interne si de la inactivi..:) dupa cum arata grepostats cu exceptia a 2 orase care le`a luat de la dracula...Felicitari..;)

gabit - sper sa nu-i raspunzi infantului.... stii vorba cu "liftul..".. ;)
 

DeletedUser

Guest
gabit - sper sa nu-i raspunzi infantului.... stii vorba cu "liftul..".. ;)

cand te`ai uitat ultima data in oglinda?infantil?:))) te`ai facut tu lift destul..:)

- - - Updated - - -

cand te`ai uitat ultima data in oglinda?infantil?:))) te`ai facut tu lift destul..:)

ati banat`o pe teo care macar zicea lucrurilor pe nume?si pe acest "specimen" nu aveti de gand sa il sanctionati?care a facut`o pe anca in toate felurile?si care a facut mai urat ca toti pe acest forum nu ii sa aplicat nici o sanctiune..sa fim seriosi...bucurate au tinut si cu tine odata admini..:)

- - - Updated - - -

Tesa hai sa facem un compromis vrei?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Spre deosebire de multi de pe acest FORUM - EU NU JIGNESC!!! Am raspuns jignirilor, am suportat multe altele - dar NU JIGNESC, nu folosesc cuvinte pe care unii le folosesc si cand merg la farmacie....
Am inteles ca eu si colegii mei din LD, JIGNIM, dar jignim CU DOVEZI... Iar asta va doare la maxim!!! SI cand raspundeti.... niciodata nu spuneti lucrurilor pe nume ci doar luati in ras sau cautati greselile gramaticale facute de cei ce AU CEVA DE SPUS!!!

Si acum nu ma pot opri din ras pico, cand ma gandesc la aberatiile scrise de tine in legatura cu nunta mea, cu frustrarile mele - in special cea legata de interviu si alte aberatii scrise de tine pe acest forum.
Si eu aberez, dar incerc sa n-o mai fac a-2-a oara!!! Insa tu persisti non-stop.

Aaaaah.... sper ca te simti mai liber acum, ca nu mai ai ACCES LA FORUMUL NOSTRU!!!
 

DeletedUser

Guest
Niciodata nu ati adus dovezi clare...printuri prost editate atata tot :)
 
Sus