Pauză

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Pentru toţi cei care sunt atacaţi în masă e o uşurare.La feL şi invers.
Toată lumea ştie cât de enervant să fii atacat la 10 minute.Eu sunt unul din aceia.
Propun ca un jucător să nu poată fi atacat de acelaşi player mai repede de 3 ore.De ce?Ai fost atacat.Ai suferit pierderi colosale.Şi te mai atacă odată.Ce te faci?Abia ai făcut şi tu o unitate.Şi a fost nimicită.
Cei mari şi tari ar nega asta.Dar, măi, când veţi fi atacaţi de cineve de 10 ori mai tare, vă veţi schimba decizia?
 

DeletedUser

Guest
pfff ..
am citit doar o mica parte , si deja sunt CONTRA..

de ce? pentru ca , ar putea primi sprijin , mai ales pe serverele avansate .. BETA spre exemplu , daca nu dai minim 10-15 atacuri nu rezolvi nimic ( de persoana ) , dar , mai ales pe serverele unde sunt putine unitatile , poti sprimi un sprijin , si gata..
 

DeletedUser

Guest
total contra
unde mai e farmecul si competitia specifice jocului numit grepolis ?
 

DeletedUser

Guest
Nasol

Propunerea ta ar schimba Grepolisul din temelii! Mie unul imi place asa. Pentru mine este doar un joc. Daca dispar de pe o anumita lume incep din nou, si tot asa. Si in plus...Unde mai este farmecul jocului?:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Mai omule nu esti nevoit sa lupti..poti da dodge,adica sa feresti trupele si sa activezi gardienii...Sa vezi o sa ii faci pagube destule si cu gardienii...Deci nu te obliga nimeni sa iti lasi trupele in polisn ca sa ti le distruga atacatoruldeci nu e nevoie sa lupti...
Si apropo la 10 minute distanta intre atacuri cum zici tu aidestul timp sa iti ascunzi resursele si trupele si sa activezi gardienii

Deci CONTRA propunerii
 

DeletedUser

Guest
Zi mersi ca nu ai 100 de atacuri toate in interval de 1 minut......
asa ca atunci sa te plangi.

COntra
 

DeletedUser3207

Guest
Pentru toţi cei care sunt atacaţi în masă e o uşurare.La feL şi invers.
Toată lumea ştie cât de enervant să fii atacat la 10 minute.Eu sunt unul din aceia.
Propun ca un jucător să nu poată fi atacat de acelaşi player mai repede de 3 ore.De ce?Ai fost atacat.Ai suferit pierderi colosale.Şi te mai atacă odată.Ce te faci?Abia ai făcut şi tu o unitate.Şi a fost nimicită.
Cei mari şi tari ar nega asta.Dar, măi, când veţi fi atacaţi de cineve de 10 ori mai tare, vă veţi schimba decizia?

Prima data cand am ajuns in topicul asta am crezut ca vrei sa se implementeze un buton de pauza.....daca te duci la o cafea sa ramana jocul asa cum e ...... daca era asa as fi ras toata ziua si m-as fi simtit bine

Dar vad ca tu nu ai scris balariile notorii care credeam eu ca le voi gasi.....ai scris si mai rau!

Contra

G-man (la sfarsitul Half-Life a spus:
"No regrets,Mr. Freeman!"
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus