Parere

DeletedUser

Guest
Buna dim Grepolis!

VA ADUC LA CUNOSTINTA O IDEE REFERITOR TRUPELOR. UNA AR FI SCHIMBAREA PRASTIASILOR. INFORMATIILE DESPRE UNITATE SA RAMANA LA FEL DOAR DENUMIREA LOR SA FIE ALTA SI TOT ODATA ALTA POZA (TOT UN ARCAS DAR MAI AGRESIV).
A DOUA AR FI INTRODUCEREA UNEI NOI UNITATI. ACESTIA SA FIE SPARTANII. MAI SCUMPI DE FEL DAR EFICIENTI DOAR IN ATAC (SLABI IN APARARE). ...

O ZI BUNA IN CONTINUARE.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Si cum ai vrea sa se numeasca prastiasii ? Din moment ce ca arma au o prastie nu cred ca au ei o armura prea dezvoltata ca un arcas :)
 

DeletedUser13960

Guest
Eu zic sa dispara eroii,e o porcarie, incurca lumea..nu e mai high-tech jocu' daca are eroi.Si daca tot e joc in Grecia sa bage titanii ca zei/unitati asta ar fi o schimbare
 

DeletedUser

Guest
Lumea are nevoie de supereroi acum.Eroi au fost alde Ecaterina Teodoriu,Pintea Viteazu. Voi aveti nevoie de supereroi. Fie ca se numeste Superman,Spiderman,Batman,Ironman,lumea are nevoie de ei. Unde e sa lupti alaturi de Ironman si alta e sa lupti alaturi de pamblicarii aia morti.Super eroii nu mor niciodata,pe cand eroii au oasele putrezite.
Prastiasii ,daca au fost instruiti in manuirea prastiei si sunt mesteri mari in aruncarea pietrelor ,cum vrei tu sa-i inveti sa traga cu arcul si sageata? Poti pune un elefant la jug sa traga in locul boului? Asa si cu prastiasii vostri. ...hahaha
 

DeletedUser13911

Guest
Ma Gicule,cine's alde aia,.....?I-ai transformat in eroi tu ?hahahahah
Teodoriu aia e actor bro.......si e un el ..hahaha insa coana Ecaterina e Teodoroiu,asa mi-o zis mumasa ca'i zicea lu' al batran.
 

DeletedUser

Guest
A fost o parasuta pe front,zbura din elicopter in elicopter de-aia au si facut-o astia eroina.Astia mici invata la scoala despre curajul si vitejia eroinei de la Targu Jiu. Mi-a venit si mie in gand aia ,nu stiu de ce tocmai pe ea s-o dau ca exemplu de erou!!! Mah copii, Ecaterina asta de la TG. JIU nu a fost o eroina,a fost c...a regimentului. Voi de ce credeti ca a ajuns sublocotenenta? Pt ca statea sub locotenenti . A stat si sub capitani,maiori,colonei si generali .....HAHAHAHA
 

DeletedUser7478

Guest
- - - Actualizat - - -

Buna dim Grepolis!

VA ADUC LA CUNOSTINTA O IDEE REFERITOR TRUPELOR. UNA AR FI SCHIMBAREA PRASTIASILOR. INFORMATIILE DESPRE UNITATE SA RAMANA LA FEL DOAR DENUMIREA LOR SA FIE ALTA SI TOT ODATA ALTA POZA (TOT UN ARCAS DAR MAI AGRESIV).
A DOUA AR FI INTRODUCEREA UNEI NOI UNITATI. ACESTIA SA FIE SPARTANII. MAI SCUMPI DE FEL DAR EFICIENTI DOAR IN ATAC (SLABI IN APARARE). ...

O ZI BUNA IN CONTINUARE.


- - - Actualizat - - -

Cum adica spartani sa fie slabi in aparare???Mai dute inapoi la scoala si ia-ti examenele nationale cu cap si fara stres,pune mana pe carte,vedeti ce face internetul din copii.Cum frunza de urzica, spartani sa fie slabi in aparare dupa ce toata omenirea ii stie dupa ce 300 de spartani de elita sau luptat contra 250.000* de persii (desi Herodot sustine ca erau 500.000 de persi) condusi de imparatul Xerxes I.Va dati seama ca spartani nu au atacat ci mau mult au dat dovada de prezenta civica si sau sau aparat destul de bine cateva zile pana cand au fost tradati de un grec.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
hahahahah..ce urata e istoria asta....Emperore,tie cine ti-a spus ca spartanii erau defenderi ?hahahah
erau crescuti in asa maniera de a fi razboinici ,soarta a fost ca cei condusi de ala chel cu cercel in nas(cred ca respira si greu):D sa fie de 1000 de ori mai multi...dehhh,asa au ajuns sa se vorbeasca ca sunt buni la dat din maini pe aparare....
LE' te asigur ca era miop si purta ochelari de mic(Herodot)...culmea avea doar 4 ani cand a avut loc batalia...si tot la fel de culmea ..era grec...
na... acum ai fi dorit sa spuna ca erau 150 si spartanii 300??
pai..nu..deoarece grecii au fost vreo 7000 ...au ramas vro 2000 in urma sa se bata in stramtoare(Termopile)...si nu 300..aia e la cinema doar :)
oricum...de batut s-au batut dar istoria e subiectiva,depinde de cine e scrisa si cand!;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Propun sa se faca ceva cu reputatia asta . Nu mai pot da reputatie la cine vreau eu . Vroiam sa o vad cum se enerveaza cand ajunge cu reputatia la MINUS ....hahaha
 

DeletedUser7478

Guest
Cand se aproba sa ma anuntati prin spam la casuta de e mail.Am doar 4893 e mailuri unread.
 
Sus