Pace de sarbatori

DeletedUser3352

Guest
Pace

Am vazut ca se va activa pacea

Ne poate explica cineva ce inseamna aceasta pace?

Adica in acea perioada nu se vor mai putea lansa atacuri?

Multumesc pentru raspunsuri si eventualele explicatii suplimentare
 

DeletedUser

Guest
Am observat ca intre anumite date si ore nu se pot ataca orase.
Nedumerirea mea este: Se pot initia atacuri ce ajung la 1-2 minute dupa ce expira perioada? sau Nu pot fi initiate nici un fel de atacuri pana se termina perioada respectiva?
 

DeletedUser3972

Guest
presupun ca nu vei mai putea ataca polisuri.unii oameni petrec in acele zile si nu ar fi corect sa piarda orase pentru asta.este craciunul totusi.
 

DeletedUser

Guest
exact nu vei putea lansa atacuri in perioada respectiva....... dar perioada e aiurea si inutila inca o actiune facuta doar sa fie nimic consistent............
o perioada cuprinsa intre craciun(24.12) si 3 sau 4 ianuarie de pace ar fi fost perfecta acum trebuie sa stau eu sa vorbesc cu toti dusmanii sa fac rost de perioada asta(cu 2 am vorbit dar mai am inca vre o 3)
 

DeletedUser

Guest
e bine cu pacea asta , putem sa ne chefuim de sarbatori fara griji ca ne ataca careva...
 

DeletedUser598

Guest
Dupa parerea mea,e putin pacea.
Decat sa dea 2 zile la Craciun,si 1 la Anul Nou,mai bine sa dea de pe 24 pana pe 1,sa nu ne mai stresam zilele astea.
 

DeletedUser3446

Guest
Ideal! :)
din 24 pana pe 2.
Dar ce te faci cu cei dornici ( si puternici) de acaparare?:mad:
La ei nu va ganditi?:confused: Doar ei la ..voi?:D
 

DeletedUser

Guest
Pace:eek: Exact cand se puteau face cuceriri moca voi ati si introdus pacea.De ce nu introduceti pacea si de Pasti ,de 1 mai si/sau 1 iunie, de 1 decembrie,nu de alta da' sa fie lumea linistita.Eu cred ca ideea cu pacea e o prostie,cine vrea sa fie linistit de sarbatori sa isi ia VACANTA!
 

DeletedUser

Guest
da frate!
e o mare porcarie mai ales daca tu il farmezi pe unu ca sa nu se dezvolte... pai in zilele alea s-a dus d**q farmarea.
mare prostie.
 

DeletedUser

Guest
Mda... noi ne dam cu parerea, dar nu vine nici un admin sa ne lamureasca si pe noi.... Adik ori stam linistiti, ori ne luam vacantza, ori ne bagam picioarele in ele de sarbatori, si trecem si noi la cucerit...
 

DeletedUser3446

Guest
Exact ce scriam.
Ce te faci cu cei...dornici, cei plini de ego(centrism).
Nu as vrea sa supar pe nimeni, dar TOTUSI (trebuie) sa existe iubire, cum trebuie sa existe... blestem( A. Paunescu)
 

DeletedUser

Guest
Am vazut ca se va activa pacea

Ne poate explica cineva ce inseamna aceasta pace?

Adica in acea perioada nu se vor mai putea lansa atacuri?

Multumesc pentru raspunsuri si eventualele explicatii suplimentare

Pacea cuprinde urmatoarele aspecte:

1.Nu poti da atacuri,iar daca vei da vei primi un raport precum ca Trupele tale au atac orasul xyz pe timp de pace.
2.Nu poti sa cuceresti
 

DeletedUser

Guest
Nu trebuia neaparat introdusa sau impusa aceasta pace...e de bun simt din punctul meu de vedere sa nu ataci in zilele cuprinse intre 24 dec si 3 ian inclusiv ,sa zicem...personal asa am de gand sa atac,oamenii trebuie sa se bucure de sarbatori si sa lase jocul asta putin deoparte in aceasta perioada...este timp destul si pentru atacuri.
De exemplu pe 24 Dec e si ziua mea de nastere,nu am de gand sa imi bat capul cu jocul...dar ma rog,parerile sunt impartite,sunt curios totusi cine imi mai impartaseste opinia.
 
Sus