Părerea ta contează- Concursul Personalitatea Lunii

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
sunteti, probabil un colectiv ce v-ati format prietenii stranse.va sustieti unii pe altii desi,eu cred ca mergeti pe premiza:
"unul pentru toti si toti"......impotriva altuia!

incerc sa evit acest forum extern!!!![/B][/SIZE]
Colegu' marioworld, nu te supara asa tare...ramai "cu picioarele pe pamant si cu capu-n nori" (asa cum declari)...Niste prietenii, e adevarat, s-au format, dar nu muscam pe nimeni (fara sa fim vaccinati in prealabil)...in plus, ti-ai primit si tu botezul:)))
Cat despre afirmatia "unul pentru toti si toti"......impotriva altuia!, este falsa! Adevarata este aceasta: " Unul pentru toti si toti impotriva celorlalti !":)))
 

DeletedUser

Guest
Adevar graieste sparta si sustin propunerea ! Mai mult, o propun pe witch la categoria "Multipla personalitate" adica sa iasa in fiecare luna, adica un fel de personalitatea anului.

Mai, deci incetati cu mistourile ca bat la voi ca la tenis :)) eu nu accept decat "personalitatea lumii", nu ma incurc cu a lunii...deci, pas=))
p.s. multumesc mamei mele care m-a facut o asa minunatie de fata si fanilor mei care ma sustin!B-):p
 

DeletedUser7909

Guest
fataaa! trebuie sa mergem la cumparaturi ca acus acus se decerneaza premiile si ma filmeaza astia de la grepo tv cum te felicit in bermude si in slapi. ce flori preferi? moarte? nemuritoare?
 

DeletedUser

Guest
Adevar graieste sparta si sustin propunerea ! Mai mult, o propun pe witch la categoria "Multipla personalitate" adica sa iasa in fiecare luna, adica un fel de personalitatea anului.

Subscriu!!! Ce sa faci vraji....ai uitat ca esti diva?
Nah consecintele :D

- - - Updated - - -

fataaa! trebuie sa mergem la cumparaturi ca acus acus se decerneaza premiile si ma filmeaza astia de la grepo tv cum te felicit in bermude si in slapi. ce flori preferi? moarte? nemuritoare?

Cred ca : flori in ghiveci :)))
Prezinta mai multe intrebuintari:D
 

DeletedUser

Guest
Mai, deci incetati cu mistourile ca bat la voi ca la tenis :)) eu nu accept decat "personalitatea lumii", nu ma incurc cu a lunii...deci, pas=))
p.s. multumesc mamei mele care m-a facut o asa minunatie de fata si fanilor mei care ma sustin!B-):p

Ca sa citez un clasic: Lumea Omicrom este prea mica pentru tine!
P.S. injura clasicul nu pe mine :D

- - - Updated - - -

Are caine/pisica?

Pisica, intuiesc, cu personalitate de caine:))
 

DeletedUser

Guest
Pot pentru ca sa imi montez pompoanele de majoreta si sa sustin si eu demersul vostru? :-/
 

DeletedUser7909

Guest
In afara de insasi vrajitoarea nu se opune nimeni demersului nostru.
 

DeletedUser

Guest
Asa se pare :)....daca nu reprezentam majoritatea cel putin facem galagie cat majoritatea :))
 

DeletedUser5815

Guest
afroooo.... da' chiar fata, esti suspect de tacuta in ultima vreme ... zi repede ce proces de can-can ai pe rol? :D
cine cui i-a spart botul si cate bulioane primeste? :D
 

DeletedUser

Guest
Hmm...mai exact cat % primeste moi :D
Ce sa zic, Tania, mutismul meu este legendar.....cred ca s-a reincarnat o musca tete in tantarul care-mi bantuie prin camere de cateva zile....m-a palit o leneeee...
 

DeletedUser

Guest
Hmm...mai exact cat % primeste moi :D
Ce sa zic, Tania, mutismul meu este legendar.....cred ca s-a reincarnat o musca tete in tantarul care-mi bantuie prin camere de cateva zile....m-a palit o leneeee...

vaaaai...tu si mutenia:)))))te rog sa nu pacalesti oamenii acum, in perioada electorala=))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus