oras contra aur

Stupiddevil

Membru
de ce nu am voie sa vand oras pe aur folosindu-ma de bursa de aur ? asta ar da un scop nou bursei. Si ar atrage investitori in joc.

de fapt nu sunt sigur ca nu am voie...dar asa mi-a zis cineva ca imi iau ban daca fac asa ceva. Deci am voie, DA sau NU ?
 
Ultima editare:

Stupiddevil

Membru
eu muncesc si prefer sa cheltui bani pe joc in loc de prea mult timp. Si prefer sa cheltui bani mai putini in loc de prea multi.
 
Ultima editare:

Stupiddevil

Membru
posibil sa nu fi fost suficient de activ?
nu, chiar de loc, am luat oras unde mi-au zis (m55) si nu a fost bine, dupa aia am zis ca cedez la INVICTUS orasul luat in 55 si iau in 45, si dupa aia...m-au dat afara...asta a fost. Fara nici o explicatie.Si baza mea e in44.

asta e ultimul meu mesaj la care nu mi s-a raspuns.
" astia se dadeau care de care de ceasul mortii ca fac mult cu nava pana la insulele indicate iar eu nu am comentat nimic, in 27 ore am luat orasul din care 24:30 am facut cu nava pana acolo. Dupa aia imi spui ca nu e totusi bine acolo, e mai bine in 45...iarasi - no comment. Si tot ma dati afara ? Dupa ce am mai trimis si sprijin ca nebunu in 44 ? "
 

nicol 10

Stie Tot
nu, chiar de loc, am luat oras unde mi-au zis (m55) si nu a fost bine, dupa aia am zis ca cedez la INVICTUS orasul luat in 55 si iau in 45, si dupa aia...m-au dat afara...asta a fost. Fara nici o explicatie.Si baza mea e in44.

asta e ultimul meu mesaj la care nu mi s-a raspuns.
" astia se dadeau care de care de ceasul mortii ca fac mult cu nava pana la insulele indicate iar eu nu am comentat nimic, in 27 ore am luat orasul din care 24:30 am facut cu nava pana acolo. Dupa aia imi spui ca nu e totusi bine acolo, e mai bine in 45...iarasi - no comment. Si tot ma dati afara ? Dupa ce am mai trimis si sprijin ca nebunu in 44 ? "
de ce nu incerci la Japoniaaaa?
 
Sus