online

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
este un jucator online de mai bine de doua luni si de cate ori intru e tot online nu ca as vrea sa i fac probleme dar mi se pare incorect pt ca se zice ca in 14 zile de inactivitate se sterge contul????????????????????:confused::confused::confused::confused::confused::confused::D
 

DeletedUser

Guest
da pt ca daca eu as fi offline 14 zile nu mai as avea contul:mad::mad: deaia
 

DeletedUser

Guest
Imi cer scuze, olip, dar tot nu am inteles problema ta.

In primul rand online= este la calculator / offline = nu este la calculator (nu spun ca nu stiai asta, insa doar ca sa ma asigur e mai bine sa lamurim asta).

In al doilea rand, daca nu intri in contul tau timp de aproximativ 14 zile (nu esti online niciodata in perioada asta) ti se sterge contul. Exceptie facand conturile puse in mod de vacanta.

Din cate inteleg, tu ori vrei sa spui ca el nu a intrat in cont de mai bine de 14 zile (caz in care ai confundat "online" cu "offline"), ori iti e ciuda ca el e mai activ ca tine (probabil are mai mult timp ca tine) si te intrebi de ce tie ti se sterge contul daca lipsesti 14 zile (in cazul acesta, raspunsul e ca in cazul unei astfel de pauze contul se considera abandonat -- in 99% din cazuri chiar e abandonat).

Indiferent, cel putin din cate ne-ai spus tu pana acum, nu vad nici o problema sau nelamurire serioasa.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus