Olimpici ai lumii Sigma, dovediţi-vă iscusinţele!

  • Autor subiect DeletedUser9489
  • Data de început

DeletedUser9489

Guest
Mâine, după-amiază revin cu clasamentele după 6 ore, cu rata de participare până atunci şi cu alte detalii. Până atunci, pregătiţi-vă să întâmpinaţi marele eveniment.
 

DeletedUser9489

Guest
Cat imi place! Cat ador! Pe pagina oficiala a jocului, o traducere de rahat ''Concura acum'', din moment ce cronomentrul s-a incheiat la 09:00, noi vom mai astepta o ora.
Am concura, dar n-avem unde.
 

DeletedUser12126

Guest
pe lumea Tau inca nu a aparut Grecolympoia cand voi putea concura?
 

DeletedUser9489

Guest
De fapt, incepe la 9, GMT+2 (asa scrie pe serverul international, noua ni s-a scris ca dimineata... dimineata poate fi si la 5, si la 10), deci ora 10:00 a Romaniei.
 

DeletedUser

Guest
Cat imi place! Cat ador! Pe pagina oficiala a jocului, o traducere de rahat ''Concura acum'', din moment ce cronomentrul s-a incheiat la 09:00, noi vom mai astepta o ora.
Am concura, dar n-avem unde.

Da, pentru ca ora pe glob difera de la meridian la meridian...
 

DeletedUser9489

Guest
2risgIBQDPxqzKtntd2e.png

oxiCZBXYJjNyvy133B4W.png


- - - Updated - - -

110 aliante din 484 existente, ceea ce semnifica un procent de 22,7% din aliantele lumii Sigma au participat in primele 6 ore la eveniment.
La jucatori, lucrurile stau putin mai rau. Doar 14,4% din jucatorii Sigmei au participat pana la 16:00 la Olimpiada pe lumea Sigma. Topul aliantelor se va schimba total pana la sfarsitul disciplinei, din moment ce aliantele de acum din top sunt foarte slabe, aflate din noroc acolo (cu exceptia catorva, 3-4)
 
Sus