Off topic

DeletedUser

Guest
mahhh,s-a inchis tema cu italienii si nu am apucat sa ma cert cu jack!:(
pot sa o fac aici doamna moderator?
 

DeletedUser

Guest
Auzi,ai cumva un boot instalat care spune (NU!!!!X( )?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
NUUUUUUUUU!!!! E "nu-ul" meu propriu si personal :D L-am adus de acasa de la mine
 

DeletedUser

Guest
Mai e voi cineva p-aici...
bf8.gif
 

DeletedUser

Guest
Bau,...ma micutule,imi strici sueta cu doamna cu o intrebare la care nu pot raspunde pentru ca nu o inteleg !
reformuleaza .

- - - Updated - - -

NUUUUUUUUU!!!! E "nu-ul" meu propriu si personal :D L-am adus de acasa de la mine

Aha,m-am prins acum,incepeam sa ma gandesc la ceva intrebariu capcana:)
Chiar nu te pot contrazice?
Am 2 vorbe ( elogii) pentru jack.....mi-a luat o piatra de pe inima.!
 

DeletedUser

Guest
E off topic aici, e drept, dar cu cearta nu-s de acord. Nu de alta, dar tentatia de a raspunde provocarilor e prea mare :">
 

DeletedUser

Guest
PAi ce sa discutam la offtopic?
Ceea ce ii spun eu nu are lagatura cu razboiul de pe Tau..ci cu offtopicul in general.
 

DeletedUser

Guest
Cearta? Asta e singurul subiect de la off topic? Hai ca la razboaie inteleg, strategii diferite, provocari pentru atacuri din care rezulta puncte de batalie, dar la Off Topic ce motiv de cearta ar fi? Fotbalul? Vrabiile? Culoarea anului?
 

DeletedUser

Guest
Nu am spus ca vreu cearta ci elogii,multumiri.
CU celelate o rezolv repede:
Fotbalul=ZERO la intern
Vrabiile = le-a mancat pisica
Culoarea anului = verde
 

DeletedUser

Guest
APi si eu ce am zis????verticale nu??
erau mai simpatice si iti dadeau senzatia ca esti mai suplu..asa sa vezi ce" latimi" in poza de mai jos....deh..moda ..:|
puscariasi_thumb.jpg


Nu crezi ca sunt mai suave fotomodelele astfel imbracate?
646x404.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Eu zic ca nu esti atenta la detalii.
Fiecare din fotomodelele prezentate au cate un accesoriu ce il reprezinta;)
 

DeletedUser

Guest
Moamaaa..ce tare....stirea zilei pentru mine....Ipod administrator :),super tare.
Cred ca am sa deschid un nou thead>'Cum sa faci sa iei ban":D
Stau si ma gandesc >:)daca castigam concursul ..ma puneau admni/:),joke,doamna moderator.
Cum sa fac eu acum sa nu ma iau de echipa..na....asta e problema...daca spun ceva de nanotek,se interpreteaza ca's impertinent si am ceva cu staful:|
Am sa ma risc :)
Ipoade,ma,scuze ,chiar daca esti admin,nu ma pot adresa tie altfel,schimba-ti ma pozisoerele de pe la profil ca esti penibil.
Strici imaginea ,nu a ta ca nu ai ce,si iti arat imediat de ce :)
n9zIy6rxkVXMFUakXhmv.png

ocupatia ta am vazut ca este industrie casnica:),asta ai scris si in CV?
Industrie casnică = activitate industrială neevoluată, desfășurată în mod auxiliar în gospodărie cu unelte relativ simple, care are ca obiect obținerea unor produse destinate, de obicei, nevoilor proprii.
Ma,mestesugarule,la 21 de ani ,ai tupeul fantastic sa imi dai lectii de viata pe PM ,mie,ma....copile...
Traiti-ar familia,te voi "injunghia " all day long'.Sa nu incerci sa faci vre-o "smecheriuta,ca imi fac in fiecare zi cate un cont si iti spun "de toata ograda'
PS: sa ma anunti pe ce lume adminezi sa ma bag si eu acolo,sa discutam despre ce stii tu mai bine.
trebuie sa promiti ca scoti mai mult de 20 de cuvinte /raspuns...
MA,ai dat spaga :)de te-au uns admin?:p...ce tare ....ai avut lista de skipe care trebuia :)....
 
Ultima editare de un moderator:
Sus