Off topic

DeletedUser

Guest
Deci asa ceva nu se mai poate! Tatal lor sa te prezinti in sala de judecata !
 

DeletedUser

Guest
MA,ai dat spaga :)de te-au uns admin?:p...ce tare ....ai avut lista de skipe care trebuia :)....

Sau poate nu si-a batut joc de persoanele din ea ;) (Si ca sa fiu eu sigur ca te simti, da.. de tine e vorba)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
uite cum fac eu spam cu tine,ca ma provoci :)
Crezi ca as fi concurat pe post..?? nooooo.....nicicum,sunt nedigerabil :)
BTW,poate te hotarasti de pe care cont postezi ,ca ai inceput si tu sa ma derutezi :)
 

DeletedUser

Guest
Crezi ca in textul meu, ideea principala a avut legatura cu postul de admin? nooooo... nicidecum
 

DeletedUser

Guest
Sigur ca are, altfel nu m-as fi obosit s-o scriu.... Doar ca Ipod sau adminareala nu are nici o legatura... Bataie de joc insa....
 

DeletedUser

Guest
Vrei sa iti repet si tie,daca doresc sa ma adresez adminareli, o fac pe suport,in rest aici ma adresez unor simpli jucatori,daca intamplarea face ca ei sa aiba un cumul de functii,asta e,nu am nici o vina.
pur si simplu discut sau cum vrei sa ii spui cu oameni virtuali,si nimic mai mult.
Faptul ca unora nu le convine,e normakl,nu toti aveam aceleasi conceptii si liste de prieteni.
Nu am spus ca am ceva cu un admin la modul personal,ci dimpotriva ,pe unii ii stimez,insa pe unii nu,dar nu ma pot adesa lor decat la nivel de jucator.Chiar voi ati spus ca e voluntariat si de aceea daca esti voluntar ,asta e....

LE: aia cu bataia de joc o poti interpreta ca fiind un sfat,chiar ceea ce am scris asta e...
nu vreau sa dezvolt subiectul deorece imi provoaca o oarecare "jena' respectivul.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus