O ultima vacanta :(

nicol 10

Stie Tot
Ne pare foarte rau :(
k5QJYw3.png
 

stamatecostica

Membru activ
Condoleante familiei ,o veste tare trista avea 19 ani :(.Imi pare foarte rau.Dumnezeu sa o odihneasca in pace !
 
Ultima editare:

Agesilaos

Membru activ
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser12078

Guest
Condoleante si Dumnezeu sa o odihneasca in pace.
 

DeletedUser8466

Guest
Dumnezeu sa o ierte!:(...imi pare foarte rau ptr ea.o sa ne fie dor de atacurile ei.
 

DeletedUser

Guest
Parca mai ieri concuram cu ea la vacante si acum s-a stins dintre noi. O fata cu un caracter exemplar. Una dintre putinii oameni adevarati din grepolis.... Dumnezeu s-o odihneasca!!! Condoleante :( :( :(
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
:|,vorbiti serios...??? Nu pot a crede.....
Cum e posibil ?
 

DeletedUser12202

Guest
Nu pot sa cred ca nu mai este,nu vreau sa cred,nu accept !Un om sensibil,loial,cu coloana vertebrala,o persoana ca maturitate peste varsta ei !Nu pot sa uit,nu pot uita discutia cu ea,nu-i voi uita profilul !Nu stiu de ce si cum,nu vreau sa stiu !Nu pot sa cred ca nu-mi va mai raspunde !Dumnezeu,sau ce-o fi,nu e drept !Se gandeste doar la el !Pe cei buni ii ia langa el !Si noi ???
Voi incerca sa gandesc ca nu mai joaca,atat.Nu este drept ca oamenii Oameni sa nu mai fie langa noi !
Andrea,vei ramane in sufletele noastre !vei fi cu noi.Cu mine,sigur !Sa ia linistea si pacea pe care o meriti.
 

DeletedUser14965

Guest
dumnezeu sa o odihneasca in pace
da stie cineva acum de a murit totusi era destul de tanara
 

stamatecostica

Membru activ
Nu cred ca este adevarat ce spui tu acolo rubb,sa faci o asemenea gluma nu cred ca este firesc asa ceva !
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif


- - - Actualizat - - -

hahahaha asta e tare ,au spus lupi ca a murit ca sa poata sa i cucereasca orasele fara sa o atace altcineva .Doamne ce a facut grepolisu asta din oameni .:(
 
Ultima editare:

stamatecostica

Membru activ
Nu tu ci isbe
Am ajuns ca credem tot ce se aude hahahaha ,ce sa mai ..ma lasat fara cuvinte.De acum incolo sa nu mai credem fara dovezi :p
 

nicol 10

Stie Tot
si ce dovada ar fi trebuit in cazul asta? o poza din capela mortuara?? stiam ca sunt si scursuri in acest joc dar .....acesta care a lansat acest zvon ..a depasit orice limita, o scursura din cea mai joasa speta. Sa fie el sanatos ca....viata il va rasplati pe masura.
 

DeletedUser12202

Guest
Si pe tine rubb,de ce sa te cred ???Afirmi ca stii tot !Care tot -avand in vedere ca totul este relativ ?

Ciudat....si trist.
 
Sus